Ентоні Тетерів має намір протягом мінімум півроку вивчати, як працює український ВПК УкроборонпромЕнтоні Тетерів має намір протягом мінімум півроку вивчати, як працює український ВПК Укроборонпром

Радником державного концерну “Укроборонпром” з питань довгострокового розвитку став Ентоні Тетер, який у 2001-2009 роках очолював Агентство передових оборонних дослідницьких проектів США DARPA (Defence Advanced Research Projects Agency). Меморандум про співпрацю був підписаний у п’ятницю, 26 серпня, передає прес-служба концерну.

Тетер, який став першим іноземним радником держконцерну, консультуватиме “Укроборонпром” з питань розвитку військово-промислового комплексу країни, просування продукції українського ВПК на зовнішні ринки.

За словами радника, метою співробітництва повинна стати “синергія наявних можливостей, щоб оборонна промисловість України стала конкурентоспроможною на світовому рівні”. “Я вважаю, що це той випадок, коли ми можемо скласти “два плюс два” й отримати п’ять”, – заявив Тетер. Він також додав, що має намір протягом шести-дванадцяти місяців вивчити, як в Україні ведуться оборонні розробки і працюють підприємства ВПК.

Нагадаємо, в 2015 році в “Укроборонпромі” озвучили плани про переведення виробництва оборонної продукції на стандарти НАТО у повному обсязі до кінця 2018 року.

У березні повідомлялося, що Україна підписала рекордну кількість меморандумів про співпрацю на Міжнародній виставці сухопутних і військово-морських озброєнь DefExpо-2016 в Індії. За матеріалами:DT.UA
Більше читайте тут