Яка, на вашу думку, найголовніша критерія, при покупці принтера, на яку ви спираєтесь? Звичайно ж, перше що приходить на розум – це якість друку. Але як обрати між «струменевим» та «лазерним» принтером, і в чому взагалі різниця? В цьому питанні варто розібратися, ніж просто визначати якість матеріалу при друці.

Компанія «Максимум Сервіс» − якісний ремонт принтерів у Львові. Висококваліфіковані спеціалісти, які допоможуть вам з проблемами вашого друкарського обладнання. Швидкий та якісний ремонт, налаштування та діагностика. Також на сайті представлений широкий вибір друкарських чорнил.

Цілі використання

Обираючи принтер, найперше треба визначитись з його призначенням. Необхідно відразу розуміти, для яких цілей він вам потрібен.

  1. Якщо це домашнє використання, і ви плануєте друкувати фотографії або інші кольорові зображення, тоді вам необхідний струменевий принтер. Він стане чудовим варіантом для кольорових роздруківок без особливої втрати якості та кольору.
  2. Якщо ви плануєте купувати принтер для друкування текстових документів: курсових, рефератів, тощо, не варто витрачати гроші на можливості кольорового принтеру. Переважно, такі моделі обирають студенти або ж офіси, державні та освітні установи.

Отож, обираючи принтери для чорно-білого друку, вам підійдуть саме лазерні принтери. Вони не чим не поступаються струменевим, мають таку саму якість та чіткість друку, єдина відмінність, що вони працюють лише з чорно-білими роздруківками. Такий пристрій стане незамінним помічником, та прослужить довгі роки.

Обслуговування

Вартість струменевих принтерів не така вже й висока. Доволі таки бюджетні моделі можуть видавати картинку, не гіршу ніж у фотосалонах. Проте обслуговування такого принтера доволі дороге.

Перш за все, такий принтер потребує частого використання, адже чорнило має властивість засихати. Це призводить до досить серйозних поломок, що ніяк не виправити самотужки. Засихання чорнила приводить нас до ще однієї, не менш важливої проблеми: чорнило для струменевих принтерів дуже дороге. Дуже часто заправка картриджів буде коштувати приблизно ж стільки, скільки й самий принтер, тому задоволення не з дешевих, це вже точно.

Читайте також:  Какое моторное масло поможет пережить зиму?

Лазерний принтер, напроти, досить простий і бюджетний у обслуговуванні. Так як він використовується для чорно-білого друку, то й заправка картриджу буде бюджетніша, що знизить загальний кошт витрати на обслуговування вашого апарату.

Швидкість друку

Лазерний принтер має набагато швидшу швидкість друку проти струменевого. Це пов’язано зі складністю друку, та технологією нанесення фарби на папір. Тому лазерні принтери й користуються такою популярністю для офісів.

Принцип роботи

Лазерний принтер працює за таким принципом: вміст картриджа переходить у рідкий стан безпосередньо після початку друку. Магнітний вал наносить тонер на спеціальний барабан, котрий потім переносить його на лист, а потім прилипає до паперу під впливом губки. Цей процес відбувається дуже швидко, і друк не займає багато часу.

Струменевий принтер має дещо інший принцип роботи. В ньому не має тонеру, замість нього в картриджах знаходиться рідке чорнило, яке по спеціальних соплах переноситься безпосередньо на папір. Швидкість такого способу друку набагато нижча, зате якість зображення вища.

Отож, принтера доволі індивідуальна річ, і варто обирати відносно ваших очікувань і потреб. Не варто переплачувати, якщо ви плануєте брукувати суто чорно-білі документи у великих об’ємах, і так само варто доплатити, щоб мати можливість друкувати яскраві, якісні фотографії. Якщо Вам потрібна якісна заправка картриджів у м. Львів звертайтесь до нашого сервісного центру «Максимум Сервіс».