Семенченко Парасюк депутатська недоторканість

З моменту так названої “блокади” Семенченко – Парасюка вже нікого не дивує агресивна інформаційна хвиля від тисяч бот-акаунтів у соцмережах, цілі якої – просування блокади, піар вищезгаданих осіб та травля усіх користовачів соціальних мереж, які відкритно не згодні з свавіллям, яке вчинюють “герої” – екс-комбати.

Схоже, що здійснилось те, про що мріяв Семенченко у 2014 році – про ботнет комбата батальйону донбас розповів боєць батальйону “Донбас”, вібомий блогер Дмитро Різниченко.

Мда, зачепив гівно. Згадав був на свою голову двома постами нижче, як Семенченко плював на своїх же полонених хлопців восени 2014-го, а тепер, в 2017-му, дере горлянку на “блокаді”, мовляв, все заради наших полонених, заради них лише.

Пам’ятаю, як влітку 2014-го Семен любив подовгу зі мною говорити про інтернет-стратегії та піар (я ж бо тоді був блогером зі стажем, а на нього інтернет-слава звалилася буквально вчора, та ще й такою хвилею). Пам’ятаю, якими дикими мені тоді здавалися ці розмови; який, курва, піар, які позиціонування – війна навколо гремить, хлопці гинуть, казна що твориться, невідомо, чи жити будемо, а він про інтернет. Але розмови ті я підтримував з усією шанобливістю, корисним намагався бути, ще б пак – сам комбат, легендарний Семен Семенченко до мене по пораду звертається.

Пам’ятаю, як Семен тоді нав’язливо носився з ідеєю інтернет-ботів. Все хотів наплодити тих ботів, і з їх допомогою вести інформаційні війни. А я тоді його переконував, що нафіг треба, він же Семенченко, легендарний Семен Семенченко, балаклаву якого і так знає та обожнює вся країна (це ж літо 14-го було, спекотне героїчне літо), за Семена і так кожен фейсбук-користувач порвати готовий був. Але йому все ідея ботнетів з голови не йшла.

Читайте також:  Справжня мета санкцій проти Медведчука і чому все через жопу

І ось тепер, в 2017-му, я вже два дні чищу свою сторінку від матюкливих коментарів, залишених якимись порожніми акаунтами, які на своїх сторінках лише репостять новини про Семена, Парасюка і “блокаду”, а на моїй – проклинають мене і хвалять Семенченка до небес.

Семен-Семен…