У Костянтинівці затримали сепаратистів, тепер їм загрожує вісім років в’язниці.
Про це повідомляє регіональне управління Нацполіціі в Донецькій області. Чоловіки майже два роки прожили в Росії, проте розчарувалися і вирішили повернутися в Україну. У Костянтинівці співробітники поліції затримали двох чоловіків, які разом вступили в незаконне збройне формування і під час окупації міста несли службу на блокпостах.
“У той же рік обидва розчарувалися в службі і виїхали з міста в пошуках кращої долі. Майже 2 роки приятелі жили в РФ, однак і там отримали тільки розчарування. Чоловіки вирішили повернутися в рідну країну і були впевнені, що завдяки конспірації, якої вони дотримувалися на блокпосту, кримінальне минуле залишиться непоміченим для поліції”, – йдеться в повідомленні.
На момент появи чоловіків в Костянтинівці правоохоронці вже володіли достатньою інформацією про їхню причетність до сепаратистів “ДНР”. Відносно них порушено кримінальні провадження по статті про створення не передбачених законом воєнізованих або збройних формувань (ч.2 ст.260 КК України). Їм загрожує вісім років в’язниці.
При цьому затримані могли уникнути кримінальної відповідальності, якщо б добровільно здалися владі України.
Читайте також:
Бронекатера "Аккерман" и "Бердянск" успешно прошли ходовые испытания. ВИДЕО
«АвтоКрАЗ» показав нову модель на всюдихідному шасі
Півсотні Булатів відновлено для ЗСУ заводом ім. Малишева
InformNapalm: "Кремлівська пропаганда, прикрита гуманітарною діяльністю, активно діє у Франції"
Сьогодні Україна відзначає День Збройних сил України! Прем'єра відео!