Щоб отримати диплом бакалавра, йому знадобилося аж цілих 23 роки…

Нещодавно журналісти “Агенції журналістських розслідувань “Четверта влада” з’ясовували, яким насправді було навчання кандидата на міського голову Рівного Віктора Шакирзяна у Національному університеті водного господарства та природокористування. Причиною тому став сюжет на одному з місцевих телеканалів,  який має всі ознаки прихованої політичної реклами, адже у ньому колишні та теперішні викладачі університету наввипередки розхвалювали старанного колишнього студента Віктора.

Відеосюжет за посиланням.

Проте, як свідчать офіційні документи, шлях Віктора Шакирзяна за дипломом був не просто тернистим, а й доволі довгим. Вступивши в навчальний заклад у 1996 році, претендент на посаду міського голови Рівного зміг закінчити його (тобто відучитися повних чотири роки та отримати диплом бакалавра) лише у 2019 році. Такий висновок робимо з довідки, яку на запит журналістки Олени Діденко надав НУВГП.

Як видно з офіційного документа, у серпні 1996 року Віктора Шакирзяна зарахували на перший курс тоді ще Українського інституту інженерів водного господарства денної форми навчання.

Не провчившись повні три навчальні курси, Віктор через хворобу, як вказано у довідці, з квітня 1999 року пішов в академічну відпустку та повернувся до занять на третьому курсі у лютому 2000 року. Цього ж року в серпні його відрахували з третього курсу. У 2017-му поновили на четвертому курсі заочної форми навчання. Нарешті закінчити університет та отримати диплом бакалавра Шакирзян зумів лише у 2019 році.

Сам Віктор Шакирзян на запитання журналістів «Четвертої влади» як йому вдалося продовжити навчання через багато років перерви відповів наступне:

– …Я звернувся в деканат, відповідно сказав, шо хочу поновитись. Мені написали, які предмети я маю доздать, на який курс я іду. Вони собі зробили такий певний аналіз. Ну, вони більш досвідчені тому знають, тому шо кожного дня працюють з тим. Сказали, шо треба доздать і відповідно виставили мені рахунок. Я підписав угоду, заплатив і почав навчання. (Пряма мова подається без змін).

Читайте також:  «Рот закрой! Я тебе слово давала?»: у столичному коледжі скандал через поведінку вчительки (відео)

В свою чергу прессекретар НУВГП Віталій Прокопець на запитання, чи можна поновитися на навчання через 17 років, відповів:

– Це складне запитання. Я думаю, що це питання більш юридичного характеру.

Нагадуємо, другий тур виборів міського голови Рівного відбудеться 22 листопада. В ньому опонентом Віктора Шакирзяна буде висуванець «Європейської Солідарності» Олександр Третяк.

Головне фото “Четверта влада”