Якщо кожного раз, коли у вас кілька вихідних і ви шукаєте готель де можна відпочити, ви запитуєте себе, чи вибрати готель з SPA чи без нього, то вам буде цікаво дізнатись більше про SPA готелі та чому вони такі відомі та відвідувані останніми роками.

Давайте розпочнемо…

Чи є різниця між спа-центром та спа-готелем?

Ми починаємо з цього питання, оскільки між цими двома типами готелів часто помиляються, що іноді породжує непорозуміння та розбіжності між очікуваннями та реальністю.

Різниця і річ не тільки в ціні.

SPA-процедури проводяться в санаторіях, і там повинен бути медичний персонал. Туристи, які відвідують готелі такого типу, проходять різні лікувальні, профілактичні або реабілітаційні процедури у спеціально обладнаних шафах.

Для того, щоб віднести готель до спа -центру, він повинен мати чотири -п’ять зірок (обов’язково) і пропонувати, окрім усіх необхідних зручностей (гарна кухня та затишні номери) та лікувальні, косметичні процедури та різноманітні суперечливі заходи. Необхідно, щоб спа -готель також мав парову лазню сауну, басейн, фітнес, різні заняття йогою, пілатес, масаж та детоксикацію тощо.

Що таке SPA?

Насправді SPA означає Sanus Per Aquam або “Здоров’я через воду”. Сучасне розуміння SPA включає різні процедури та програми для відновлення організму, де вода використовується у всіх її формах від мінеральних, грязьових або крижаних ванн до процедур з морськими водоростями та лущення морської солі. Спа -процедури це не просто косметичні процедури (як комусь здається). Це швидше ритуал, спрямований на вивільнення токсинів, омолодження, поліпшення типу шкіри, посилення обмінних процесів в організмі в цілому.

Ідея такого роду процедур народилася в Стародавньому Римі в часи, коли боротьба була щоденною. Солдати шукали спосіб вилікувати свої рани і швидше одужати, і виявили, що якщо вони користуються гарячими джерелами, то їх болі вщухають, а рани загоюються швидше. Вони почали користуватися цілющими властивостями мінеральних вод і назвали ці місця «aquae» та «sanus per aquam» (SPA), що, як ми вже згадували, означає «здоров’я з води чи через неї». Спочатку ванни використовувалися з цією метою (переважно для лікування та лікування ран), але незабаром римляни зрозуміли, що це центри, де люди можуть не тільки піклуватися про своє здоров’я, але й збиратися разом, відпочивати разом, відпочивати, і прикрасити себе.

Читайте також:  Руководитель Karabas.com Максим Плахтий: "Сегодня мы входим в 4-ку самых технологичных билетных операторов в мире"

Після падіння Римської імперії це «водне задоволення» було трохи забуто, щоб воскресити в 15-16 столітті в бельгійському курортному містечку Спа, яке славилося своїми гарячими джерелами, які, як кажуть, мали цілющі властивості.

Перш за все, спа-готелі принесли перевагу людям середнього класу, оскільки це задоволення коштувало досить дорого. Багаті люди з усього світу відвідували такі курорти, як Бат, Баден-Баден, Віші, і всіляко насолоджувалися.

Нині кожен, хто має бажання, може сміливо користуватися усіма додатковими можливостями, які пропонують, наприклад, спа -готелі на Львівщині та Прикарпатті, не є недосяжними за ціною для середньостатистичного українця чи іноземного туриста.

СПА -готелі

Українські Карпати благословенні прекрасними краєвидами та великою кількістю мінеральних джерел.

Логічно, що з такою кількістю різних видів мінеральної води в цій місцевості дуже чудові спа-готелі. На території Карпат, навколо курортів побудовані хороші курортні готелі, які пропонують різні процедури. Одним з найпопулярніших курортів є СПА-Готель «Respect» який розташований у мальовничому куточку Східниці.

Немає потреби говорити, що ми живемо в дуже динамічний час, ви це відчуваєте самі, коли вночі ви повертаєтесь додому, ви відчуваєте себе таким виснаженим, що вам хочеться втекти хоча б на деякий час у тихому, тихому місці, щоб бути залишити піклування когось іншого.

Саме через це насичене життя, в якому у нас немає часу на себе, спа -готель ідеальним місцем для втечі та відпочинку. Звичайно, у великих містах достатньо спа -центрів, де доступні різноманітні спа -процедури, але якщо ви хочете відпочити належним чином, єдиний спа -готель це ваш порятунок.

Отже, переваги SPA це…

Філософія цих процедур базується на чотирьох основних елементах: фізична активність, збалансоване харчування, живильні та косметичні процедури тіла та обличчя.

Санаторно -курортні процедури призначені для відновлення фізичного, психічного та психічного здоров’я шляхом розслаблюючої, тонізуючої терапії, як внутрішньої, так і зовнішньої.

Читайте також:  Полимерно-композитные газовые баллоны – новейшая технология

Різноманітність спа -процедур дозволяє вам розслабитися, зарядитися енергією, заспокоїти свій розум, подбати про свою шкіру, волосся, тіло і навіть взяти фунт або попрощатися з дратівливим целюлітом. Ви бачите, що переваги цих процедур складні і покликані лише відновити вашу впевненість у собі, спокій та енергію.

На відміну від процедур, що застосовуються на курортах, процедури в курортних готелях не цілющими, але також необхідно, щоб терапевти мали високу кваліфікацію.

Яка ціна спа -перерв?

Критерії, що формують ціни на спа -готелі, кількома: наскільки популярним СПА -центр; які спа -процедури пропонує готель; чи збираєтесь ви відпочивати під час активного сезону, вихідних, бездіяльного сезону чи будня; скільки днів відпочивати (якщо ви витратите більше днів, скориставшись додатковою знижкою за своє перебування); скільки зірок у спа -готелі.

На основі цих та інших критеріїв формуються ціни, але добре знати, що вони дещо вищі за ціни звичайних (стандартні готелі без спа-центру).

Як дізнатися, що спа -центр на хорошому рівні?

Вибираючи спа -готель, слід враховувати: Чи справді готель пропонує все необхідне для ефективної та повноцінної перерви. Це означає заздалегідь поінформувати, чи у ньому басейн, сауна парова лазня або турецька лазня, масажна студія, тренажерний зал, кабінет для детоксикації, релаксація та прикраса тощо; Чи кваліфіковані масажисти, фахівці з детоксикації, аюрведичні, терапевти та тренери? Що пропонують спа -процедури; Що входить у вартість пакета, який ви купуєте; Скільки зірок у готелі.

Добре шукати інформацію як в Інтернеті, так і особисто звертатися до готелю, щоб поставити питання, які вас цікавлять. Якщо у вас можливість попросити родичів, колег та друзів, які нещодавно були в готелі, які вам сподобалися або які могли б принаймні направити вас до готелю, який вони відвідали, і були задоволені своїми процедурами та перебуванням. Якщо ви довіряєте лише Інтернету, перегляньте веб -сайт готелю, подивіться відгуки туристів, дізнайтеся про терапевтів, які будуть робити процедури SPA В останні роки стало менше випадків, коли очікування не виправдовувалися, оскільки спа -готелі підтримують хороший рівень, але завжди можуть бути сюрпризи, тому будьте обережні та ретельно перевіряйте.

Читайте також:  Буріння свердловин на воду в Києві та області

Які світові тенденції у курортному туризмі?

Безперечно, попит на курортні перерви зростав у всьому світі, і протягом кількох років у кілька разів. За даними ISPA лише за 2009 рік ця галузь отримала понад 40 мільярдів доларів доходу. Це має показати, що люди потребують таких процедур і дуже зацікавлені у спа -готелях по всьому світу.

В нашій країні…

Інтерес та попит на курортні канікули в Україні за останні 5 років зросли в кілька разів. За статистичними даними, інтерес до спа -послуг, що пропонуються готелями, збільшився через зростаючи ціни та можливість відвідування курортні процедуру круглий рік, а не сезонно, як під час морських перерв чи катання на лижах.

Пошук готелів SPA також чудовий завдяки самій концепції SPA, а саме досягненню балансу між тілом, душею та розумом. Люди, які обирають (і відвідують) спа-центр, шукають не тільки косметичних процедур та терапії, а й різних антистресових та детоксикаційних процедур, які допоможуть їм відновити енергію та спокій.

Зростання інтересу до спа -готелів у глобальному (та регіональному) масштабі призводить до збільшення пропозиції та розширення доступних методів лікування та процедур.

Що вибрати з готелем з SPA або без нього?

Вибір готелю дійсно особистий, і вирішувати тільки вам, але якщо вам потрібен лише час, якщо ви шукаєте спокою та рівноваги, спробуйте тіло та душу, які пропонуються вам у спа -готелі

Кілька днів відпочинку у спа -готелях СПА-Готелі «Respect», зменьшить принаймні 10 років вашого на вашому обличчі і принесе радість життя!

Джерело: https://www.respecthotel.com.ua/vidpochynok-v-shidnytsi-voseny-idealna-pora-shhob-ozdorovytys/