За інформацією глави офісу ГО “Міжнародне співтовариство з прав людини” К. Золотаревського, запит України на відновлення доступу до засобів спостереження і обізнаності з ситуацією на морі відхилений структурами НАТО.
НАТО вважає, що підтримка Канади, Італії, Іспанії, США і Великобританії; зусиль Румунії та Болгарії щодо захисту повітряного і морського простору Чорноморського басейну – цілком достатнім для забезпечення безпеки в регіоні.

Нагадаю, у квітні цього року, США припинили передачу розвідувальних даних космічних систем спостереження з високою роздільною здатністю для ГШ ЗС України.

Неофіційна причина: західні партнери зробили висновок, що частина інформації, отримана за допомогою космічних систем країн Альянсу, потрапляє до ГРУ МО РФ.
Злив операції по “вагнеровцям” повністю підтвердив попередні підозри. Агент Зермак недарма їсть свій хліб. Вірніше, російський.
…І чого ми досі не в НАТО?
Sharp`s
____________________________
До виборів 2019 року, мені один ЗЕбіл, колега по роботі, говорив, що «у нас в ГенШтабі ще багато шпіонів Рашки, а Пєтя з цим не бореться…ми топчемось на одному місці, бла-бла-бла…».
Але ж як так сталося, що саме при «Петі», країни НАТО і США почали ділитися з Україною своїми розвід.даними з супутників та інших засобів?
Як так сталося, що саме при «баризі», була створена потужна антикацапська коаліція?
А як тільки на крісло президента всілося ЗЕлене гівно – тут же почалися зливи операцій по «вагнерівцям», посипалася коаліція…
І ось дожилися до того, що і розвідувальними даними з нами перестали ділитися.
То у кого ж були і є ці шпіони РФ – у «бариги», чи у «просто парядачнаго парня із народа»?