Титушки из батальйона Киев-1

В Facebook з`явилось відео, де ідентифіковані чотири поліцейських полку патрульної служби поліції особливого призначення “Київ”, які приймали участь в так-званій облозі та штурмі ПАТ “УКРГАЗВИДОБУВАННЯ”, що організував народний депутат блоку “Народний Фронт” Євген Дейдей 3 марта 2016 року.

В “акції” разом з “куратором” Дейдеєм приймали участь такі поліцейські батальйону “Київ-1”, який зараз входить в полк “Київ”:

 

РУСЛАН КРИНДАЧ

Інформація з сайта ГУ НП у м.Києві

Декларація Заява
 

ВЯЧЕСЛАВ ЛОЩЕНКО

Інформація з сайта ГУ НП у м.Києві

Декларація Заява
 Вячеслав Лощенко - тітушка батальйон Київ-1

МАКСИМ АГАФОНОВ

Інформація з сайта ГУ НП у м.Києві

Декларація Заява
 Максим Агафонов - ттітушка батальйон Київ-1

ІВАН ГРАБАР

Помічник депутата Євгена Дейдея
батальйон Київ-1

 

 

 Іван Грабар тітушка батальйон Київ-1
Батальйон Киев-1 Беркут
Майже “Беркут” – в руках “сферами”

А також ще близько 10 поліцейських.

В відео повідомляється наступне:

03.03.2016
Біля офісу ПАТ “Укргазвидобування”, що знаходиться за адресою вул. Кудрявська 26/28, відбулося блокування роботи, а також спроба штурму цієї державної установи.

Організатори – два народних депутата від фракції «Народний Фронт» Поляков Максим Анатолійович та Дейдей Євген Сергійович («куратор» полку поліції особливого призначення «Київ»)

Метою заворушень було відстоювання інтересів фірми Мoston Properties Limited, так званої «фірми-прокладки», пов’язаної із попереднім звільненим керівництвом однопартійця депутатів — Миколи Мартиненка, що нанесло величезних збитків державному підприємству.

Як повідомили представники ППСПОП «Київ», це вже не перший випадок, коли так званий куратор використовує співробітників поліції в своїх політичних цілях, протиправних діях та замовленнях Наприклад, захоплення Одеського НПЗ також забезпечували поліцейські з батальйону «Київ-1» в листопаді 2014 року

Звертаємось, до голови Національної поліції, Хатії Деканоідзе, та ГПУ розібратись із злочинною діяльністю депутата Дейдея та співробітників національної поліції. Звертатись до міністра Авакова немає сенсу, оскільки вся діяльність його «підлеглого» Дейдея з ним погоджена.

Читайте також:  Махинации депутата-фермера и рейдера Петра Лабенка под прикрытием старшего следователя ГУНП Сергея Синякова и прокурора Игоря Мельника