Який вигляд має мати сучасний та функціональний комп’ютерний стіл? Головна умова – зручність та комфортні умови для людини, яка працює за комп’ютером. Якщо раніше були популярними столи з поличками для клавіатури, що можуть висуватися та полиці для компакт-дисків, то сьогодні – це динамічні столи для роботи стоячи або сидячи. Стильний та ергономічний стіл з регулюванням висоти купити у Львові тепер може кожен, достатньо зайти на сайт магазину «StiyStil». Зручні меблі для офісу та дому, щоб нічого не відволікало від програмування та бізнесу.

Найчастіше до столів з регулюванням висоти висувають такі вимоги: широка стільниця, міцні опори, сучасний дизайн. На сайті https://www.stiystil.com.ua/ можна обрати:

  • Столи з електрорегулюванням.
  • Статичні столи.
  • Офісні крісла та активні сидіння.
  • Підставки на традиційний стіл для роботи стоячи та багато іншого.

Всі представлені моделі мають оптимальні розміри, тому монітор не буде стояти надто близько до краю. Є можливість вибрати матеріал, з якого буде виготовлена стільниця. Для дому та власного робочого кабінету можна вибрати дубовий масив, тоді стіл буде мати максимально солідний та презентабельний вигляд. В інтер’єр офісу легко інтегрується стіл, що матиме стільницю з ДСП, можна обрати будь-який колір на вибір. Під час планування робочого місця на лоджії, балконі чи в приміщенні, де може «стрибати» температура, радимо віддавати перевагу HPL- ламінації. Але вибір завжди залишається за клієнтом.

Будь в тренді – купуй якісний та стильний стіл з регулюванням висоти! 

Ви самі обираєте, як вам працювати: сидячи чи стоячи. Стіл з електрорегулюванням може змінювати висоту робочої поверхні в межах від 62 до 127 см. Що це значить? Така модель підходить для людей з будь-яким зростом. Для поціновувачів максимального комфорту, пропонуємо оформити індивідуальне замовлення. Таким чином можна замовити проектування та виготовлення столу зі стільницею будь-якого кольору, з додатковими вирізами та отворами. Крім того, без проблем можна вмонтувати у неї безпровідний зарядний пристрій.

  • Безшумна робота підйомного механізму.
  • Просте та зрозуміле програмне забезпечення.
  • Якісні та довговічні матеріали.
  • Надійний профіль колон (квадратний або прямокутний), що забезпечує стійкість.
  • Стильний дизайн столів та пультів управління.
  • Гарантія від виробника.
Читайте також:  Машини та обладнання для ямкового ремонту доріг

Мрієте створити свій «home office», саме час потурбуватися про якісні меблі, щоб робота була в кайф. Стіл з електрорегулюванням від «StiyStil» та аксесуари допоможуть втілити ваші мрії в реальність. Комфортне місце для роботи за комп’ютером дозволяє розмістити все потрібне так, щоб це було зручно та безпечно для здоров’я.

Робоче місце має надихати

Постійно відкладаєте те, що маєте зробити? Робота за комп’ютером більше не викликає захоплення? Іноді достатньо оновити робоче місце і все стане краще. Придбати ергономічний та функціональний стіл з регулюванням висоти можна для дому або для офісу. Доставка безкоштовна до під’їзду, чи відділення Нової пошти.