У Києві будівельні та ремонтні роботи ніколи не закінчуються. Ремонт квартири або приватного будинку – це не просто забаганка, а справжнісінька людська потреба, тому так важливо звернутися до всіх необхідних кваліфікованих фахівців. На сторінці https://www.gruzchiki-kiev.net/dostavka-budmaterialiv/ ви зможете найняти вантажників для підйому будівельних матеріалів в Києві.

Чому під час ремонту необхідні вантажники

Коли ми чуємо слово «ремонт», необхідним у цій справі працівником представляємо шпаклівника, штукатурника, дизайнера інтер’єру, але ніяк не вантажника. Насправді ремонт навіть маленької квартирки – цілий комплекс робіт, який не може обійтися без допомоги вантажників. Будівельник точно не надаватиме такий перелік послуг:

  • Доставка, розвантаження та підйом будматеріалів
  • Перевезення та занесення великогабаритних речей, меблів (дивани, холодильники, пральні машини тощо)
  • Завантаження мішків з будівельним сміттям у машину

Як виявилося, вантажники мають велике відношення до ремонту, тому починаючи перетворювати будинок, підшукуйте відразу і досвідчену мувінгову компанію. Наприклад, компанія “Вантажники Київ” пропонує широкий спектр послуг: переїзд, перевезення, розвантаження матеріалу.

Вантажники для розвантаження, підйому будматеріалів

Не можна зрадити приміщенню житловий вигляд без цегли, гіпсокартону, сумішей, а вони в свою чергу важать чимало. Тягти будматеріали з великою вагою та у великій кількості людині без особливої фізичної підготовки протипоказано. Не ризикуйте здоров’ям дарма, адже для вантажників підняти на потрібний поверх будматеріали навіть без ліфта – не проблема.

Особливо трепетного ставлення до себе вимагають предмети з матеріалу, що б’ється. З цієї причини кам’яну плитку, вітражі, дзеркала та інші тендітні речі вантажники повинні нести у правильному положенні та з великою акуратністю. Якщо вас цікавить, скільки коштує підйом на поверх плитки, то менеджер компанії порахує вам ціну перед прийомом заявки. В середньому це 150 грн за годину роботи одного працівника.

Читайте також:  Обробка лазером акрилу

Без вантажників ремонт закінчити неможливо

Допустимо вам поклеїли шпалери, пофарбували стелю та поклали плитку, ну а хто ж у свою чергу зможе підняти та поставити на потрібне місце шафу купе, ліжко, холодильник та інші речі, завдяки яким життя стає легшим? Звичайно, тільки вантажники.

Якщо ви хочете перевести речі на нове житло з одного кінця Києва до іншого, це також легко можна організувати. Компанія, що займається переїздами та перевезеннями, порадить вам найняти вантажну машину на якийсь час разом з бригадою вантажників і це як за ціною, так і за часом досить вигідно. Як правило перевезення всіх речей в однокімнатну квартиру не займає більше 2 годин . Таким чином, власник квартири може відразу ж після ремонту заїжджати в облаштоване житло.