У 80 окремій десантно-штурмовій бригаді пройшла презентація друкованого видання методичного посібника «Динамічна базова вогнева підготовка».
Презентував посібник один з авторів даного посібника інструктор з вогневої та тактико-спеціальної підготовки Володимир Ратушняк, що проходив військову службу у бригаді. На презентації були присутні військовослужбовці ЗТУ Військової служби правопорядку, національної гвардії України, Національної академії сухопутних військ імені Петра Сагайдачного. Усі присутні отримали примірники даного видання.
У 80 ОДШБР презентували посібник «Динамічна базова вогнева підготовка»

– У посібнику, що пропонується систематизовано накопичений військовий та спортивний досвід авторів з вогневої та тактико-спеціальної підготовки, що дозволяють підготувати стрільця від базового до вищих рівнів. Слід також зазначити, що розширена версія посібника для військовослужбовців Збройних сил України затверджена Начальником Генерального штабу-Головнокомандувачем Збройних сил України,- зазначив Володимир Ратушняк.
Джерело: Прес-служба 80 окремої десантно-штурмової бригади ВДВ ЗС України