У Києві триває будівництво «Зали пам’яті загиблих українських воїнів в ході бойових дій на сході України», яка розташується на центральній алеї перед будівлею Міністерства оборони.
Будівництво меморіального комплексу повинно бути завершено у серпні цього року, сьогодні його хід перевірив Міністр оборони України Степан Полторак.
«Україна має пам’ятати усіх своїх Героїв, які віддали життя за Свободу та Незалежність Вітчизни», – зазначив він.
Загальна вартість проекту, що розроблений Центральним проектним інститутом МОУ 7 млн. грн. Генеральною підрядною організацією 8-й навчальний центр Державної спеціальної служби транспорту.
Читайте також:
С большой вероятностью следующим за Гиви будет ликвидирован Игорь Плотницкий (Инсайдерская информаци...
Белгород. Жители жалуются на громкие "хлопки". Над городом – тучи дыма (ВИДЕО)
Протягом року почнуться польові випробовування ОТРК "Грім-2" дальність польоту якого дозволяє обстрі...
Подарок для СБУ от Миротворца - готовый список администрации террористической организации ДНР
Боевик «днр»: российские военные из батальона «Оплот» больше всего боятся попасть в плен. ВИДЕО


