Фото: ФБ/Варта 1
Група хлопців записали відео про те, що Львів став небезпечним для містян та туристів
У Львові небайдужі молоді люди боротимуться з ромами.
Як пише «», про це повідомляють “Львівські новини”.
Група хлопців записали відео про те, що Львів став небезпечним для містян та туристів.
У зв’язку з тим, що у Львові почастішали вуличні крадіжки, які здійснюють роми та антисоціальною поведінкою, група молодих людей вирішили самотужки боротись за спокій у місті.
“Ні влада, ні поліція, ні муніципальна варта Львова не можуть нічого вдіяти” – йдеться у заяві.
Також у відеоролику наголосили, що зроблять Львів безпечним.
-
- Скриншот ФБ
Коментарі
Позначки: безпечне місто, відеоролик, крадіжки, молодь, поліція, роми
Читайте також:
Дубінський - "куратор" від Слуг по Києвщині, а насправді "смотрящий" від Коломойського та старих кор...
Що змінилося в ЗСУ за три роки війни? (Відео)
В Киеве подожгли баннер памяти Героев Небесной Сотни. Родственники погибших Героев просят помочь вос...
Украинские "каратели" провели очередную акцию - огромный флаг Украины засиял в небе над Донеччиной. ...
Казино: Мир азартных развлечений и их влияние на современное общество
