У німецькому місті Ульм на виході з магазину українці помітили чоловіка у футболці незаконної організації “ДНР”.
Відео про це оприлюднила спільнота “ХС Харків” у неділю, 1 вересня, на сторінці у Facebook.
“Ми з друзями стояли в черзі до каси і помітили те, що в Німеччині побачити було неможливо — прапор “ДиНиРи”. Вийшли з магазину і намагалися викликати поліцію. Поліція спрацювала приблизно як у нас: приїжджайте на дільницю і напишіть заяву. Вони сказали, мовляв, є громадянами Боснії і “випали на мороз”. Ну, як “на мороз”, то змусили зняти цю ганчірку, я спробував відібрати, а воно при першій можливості швидко втекло”, — йдеться у повідомленні, де цитують слова учасника події.
Читайте також:
В Харькове георгиевская ленточка стоила антимайдановцу сломанного носа
Наталія Свєрлова - номінант "Волонтерської премії - 2017" від Євромайдан SOS
У НБУ заявили про ліквідацію ще одного банку
ДНИЩЕ! Зам Стеця Татьяна Попова попалась на использовании "бот-сетей" в социальной сети "Facebook" и...
Тимур Рохлин. Колл-центры и инвестиционные мошенники

