Достатньо поверхневого погляду на сайт versii.com для розуміння що цей сайт просуває кремлівську “повєстку”, та матеріали різних кремлівських сателітів.

Наприклад візьмем розділ сайту під назвою «ЮГО-ВОСТОК». Помітно що “ресурс” навіть не прикриваючись “впарює” кремлівські наративи: наприклад з останнього: «ДНР: украинские силовики из минометов обстреляли Горловку», «Мэр Горловки обвинил силовиков в “охоте” дронов на мирных жителей» і тому подібне.

Тобто сайт займається відвертою ретрансляцією кремлівської пропаганди. При цьому позіціонує себе як український ресурс.

Давайте розберемось, хто за цим стоїть.

З відкритих джерел відомо, що сайт “Версіі.ком”, пов’язаний з відверто проросійськими “журналістамі” – Олександром Зубченко і Володимиром Скачко.

Наприклад Зубченко відмітив Версії як місце роботи на своїй сторінці в Facebook

Також є інформація, що з “Версіями” пов’язан екс-регіонал, а зараз депутат від ОПЗЖ – Деркач, колишній власник проросійського радіо “Ера”.

Зубченко регулярно розміщується на “Антифашисті” відвертому кремлівському ресурсі створеному його колегою по “Версіям” Володимиром Скачко.

Наприклад статті, що прославляють Медвечука на “Антифашисті” і “Версіях” абсолютно ідентичні.

Матеріали за авторства Зубченко на versii.com мають відверту PR-складову, та презентують Медведчука як «Спасітєля України»

Окрім “Версії.ком” Зубченко працює на колаборантському ресурсі Ньюз-Фронт. Ось достатньо свіжа стаття за 3.09.2019 де Зубченка навіть підписують “Версії, Ньюз-Фронт”

Також раніше було помічено, що «Версії» входять в достатньо великий інформаційниї пул Медведчука, що регулярно розміщує його замовні матеріали та приймає участь в інформаційних атаках на опонентів Медведчука. Нариклад опублікований “Спільно” кейс інформаційної атаки на VoxCheck та дослідження волонтера центру “Миротворець”.

Раніше сайт “Версії.ком” та їх колеги по работі на Медведчука та російську пропаганду, from-ua.com (тут про їх антиукраїнську діяльність та зв’язок з Шарієм більш докладно), сінхронно атакували українського волонтера Юрія Бірюкова, а після цього волонтерів “Миротворця”.

Читайте також:  "Слугу" Буймистер підозрюють в участі в присвоєнні майна іноземця на €3,5 млн, — ЗМІ

Другий автор та співкерівник сайту “Версії.ком” Володимир Скачко знаходится в розшуку по справі про державну зраду Кирила Вишинського. Зараз він перебуває в Росії де активно співпрацює з різними прапагандиськими ресурсами Росія-1, РИАН та інші.

Наразі ресурс “Версії.ком” продовжує проводити замовні атаки, наприклад на професора Валерія Іванова. Докладно про цькування професора Іванова та його сина є матеріал на glavcom.ua.

Сайт “Версії.ком” неодноразово розміщував відверті антиукраїнськи, кремлівськи вкидання. Неодноразово українці на різних ресурсах підіймали тему антиукраїнської діяльності цього смітника.

Але поки правоохоронні органи не звертають увагу на діяльність відверто проросійського, ворожого ресурсу. Навпаки, проукраїнськи сайти таки як блог-платформа enigma.ua блокуються за рішенням корумпованого судді Вовка по сфабрикованим звинуваченням.

Сподіваємось СБУ зверне увагу на діяльність антиукраїнських сил та ресурсів яки вони використовують.