У німецькому місті Ульм на виході з магазину українці помітили чоловіка у футболці незаконної організації “ДНР”.
Відео про це оприлюднила спільнота “ХС Харків” у неділю, 1 вересня, на сторінці у Facebook.
“Ми з друзями стояли в черзі до каси і помітили те, що в Німеччині побачити було неможливо — прапор “ДиНиРи”. Вийшли з магазину і намагалися викликати поліцію. Поліція спрацювала приблизно як у нас: приїжджайте на дільницю і напишіть заяву. Вони сказали, мовляв, є громадянами Боснії і “випали на мороз”. Ну, як “на мороз”, то змусили зняти цю ганчірку, я спробував відібрати, а воно при першій можливості швидко втекло”, — йдеться у повідомленні, де цитують слова учасника події.
Читайте також:
До незаконного видобування бурштину на Рівненщині причетні також люди Ляшка.
ООН підтвердила: Янукович просив ввести російські війська в Україну
Помощник Путина Сурков собирался федерализовать Украину, "подорвать" Харьков и курировал боевиков на...
Роман Быковский - солдат РФ, кому жена советовала, как насиловать украинок взят в плен
Кохановский на службе у Кремля

