“Пані та панове, хто хоче передати привіт або замовити ролик про Галапагосах або інших островах записуйте телефон Максима Яроша: +380973680508

Але майте на увазі що:

– в 1990 році М.Ярош проходив стаціонарне лікування в одній зі спеціалізованих клінік Днепроперовщіни з діагнозом “дебільність”

– з 1997 року перебуває на постійному обліку з діагнозом “затримка розумового розвитку”

працював охоронцем в нічних клубах Кривого Рогу

Після полону в «ДНР» (обставини потрапляння в полон не ясні), сам він каже що воював в ПС.

Однак в ПС ніхто про нього не чув, прибув на базу Азова в Урзуф, але прийнятий не був через явний психічний розлад.

У 2016 році з шевроном Азова і сокирою намагався зірвати конференцію циганських організацій.

Деякий час входив в організацію “Безпека Життя” під керуванням Іллі Ківи, чиї співробітники були оформлені як штатні співробітники МВС

Схильний до патологічної брехні.

В особистих бесідах вказує, що є позаштатним співробітником МВС і виконує деякі їхні доручення. Постійних заробітків, як і житла, не має.

Якщо ви прийняли все це до уваги, зателефонуйте Максиму …….. “(с)

PS

Нагадаю, що в Іллі Ківи, інваліда 2-ї групи, “псіхопатізація особистості”, до якої і довідка є від Полтавської обласної клінічної психіатричної лікарні.

Схоже, весь контингент “Безпеки Життя”, разом з Максимко, були набрані звідти

“Людина, якій хтось оплатив квитки і відправив ловити Порошенко в літаку, виявився ще й з підтвердженими діагнозами” Дебільність “і” відставання в розумовому розвитку “.

Додам: відео було їм передано комусь із ОП Зеленського, де вперше і з’явилося “(с)

Докладно в тут

“Був дуже здивований, коли побачив так званого “ветерана АТО” у літаку до Еквадору з Порошенком (навіть звучить смішно) 🙂 Це феєричний персонаж на ім”я Максим Ярош. Продовжував жити на Майдані до розгону Кличком залишків маргиналів. Ось він грає у гольф на Майдані 31травня 2014 року, в той час уже повним ходом йде АТО! https://ukrainenews.fakty.ua/182487-bravye-rebyata… Далі вирішив податися на Донбас. Через своє прізвище (Ярош) потрапив у полон, під час бою з терористами був звільнений. Після полону попав у “Азов”. Сидів біля кухні, не виганяли, так як розказував, шо він дітдомівець й йому не має куди йти. Але через місяць таки вигнали після спроби самогубства через сварку з дівчиною. Згодом він знов з”явився у Києві, навісив на себе шеврони “Азову”, бігав усім розказував те, що він ветеран АТО, жебракував на Майдані. І тут цей фейковий атошник, Бомж (!!!) “випадково” натрапляє на Порошенка по дорозі на елітний курорт! Цікаво скільки саме йому заплатили “1+1” та Зеленський. Не врахували тільки, що ця людина відома у атошних колах, як неадекват та брехун. Як завжди, все через сраку!

Якщо всі подальші домисли цього тсновського сюжету побудовані на розповідях цього персонажу, то грош їм ціна.”

Читайте також:  Радника віце-прем’єр-міністра Уруського з сином підозрюють у корупції

Андрій Дзиндя