«Бук-М1»

Україна цього року проведе бойові стрільби на полігоні «Ягорлик» у Херсонській області із зенітних ракетних комплексів «Бук-М1».  Про це на брифінгу повідомив речник Міністерства оборони Дмитро Гуцуляк. «Для забезпечення злагодження зенітних ракетних підрозділів сплановано проведення близько 50 тактичних навчань з командними пунктами бригад, полків та основними підрозділами», – заявив він.

За словами Гуцуляка, в Україні цього року також заплановані 25 тактичних навчань із зенітними ракетними батареями ЗРК «Бук-М1» на полігонах, а також 35 тактико-спеціальних навчань з підрозділами забезпечення. Він зауважив, що під час багатонаціонального навчання Saber Guardian 2017 на полігоні у Болгарії зенітно-ракетні підрозділи ЗРК С-300 візьмуть участь у тактичному навчанні з бойовою стрільбою.

«На полігоні «Ягорлик» у Херсонській області проведуть бойові стрільби підрозділи, озброєні ЗРК “Бук-М1”, – наголосив речник Міноборони. Крім того, за його словами, окремі радіолокаційні взводи та обслуги радіоелектронної техніки Повітряних сил ЗСУ щомісяця виконуватимуть практичні маневри з виходом і розгортанням у нових позиційних районах. «Також відбудеться низка тактико-спеціальних навчань з виконання практичних пусків безпілотних літаків розвідників», – додав Гуцуляк. За його словами, до проведення занять з викладачами та курсантами навчальних закладів Повітряних сил ЗСУ активно залучатимуться іноземні інструктори з країн-членів НАТО.

Читайте також:  Сила Нації - ігри Героїв війни у місті Маріупіль