Українські військові тримають державний прапор на даху будинку у відвойованому Куп’янську. Фото: Telegram @kuptg/Reuters

Прапори підняли на раніше окупованих територіях. Це території які російські війська захопили на початку вторгнення. ЗСУ звільнили площу понад 6000 квадратних кілометрів

Україна встановила свій контроль над Харківською областю, піднявши прапори над всіма містами і селами Харківщини, що були окуповані російськими військами протягом шести місяців, і повернувши території, захоплені москвою в перший день вторгнення путіна.

Держприкордонслужба в Києві повідомила, що звільнила місто Вовчанськ, що за пару кілометрів від міжнародного кордону. Російські солдати пішли в неділю, додали, після приголомшливого українського контрнаступу .

За кілька днів Україна вибила росіян з території понад 6 тис. кв. км.

Наразі як ніколи раніше українське суспільство згуртоване та прагне перемоги над окупантом. Багато людей задіяні в протидії загарбникам. Тому для всіх цих верств населення максимально важливо отримувати достовірну та неупереджену інформацію з достовірних джерел.

Міста Харківшини почали відновлюватись після нашестя «руського міра». Люди повертаються до свого звичного життя. Тому їм зараз важливо отримувати якісні Ізюм новини.

Всі новини Харкова і області, а саме висвітлює місцеве медіа «Слобідський край». Це україномовний регіональний медіа-бренд, до складу якого входить сучасний мультимедійний сайт і найстаріша газета Харківської області. «Слобідський край» це медіа для різних поколінь і мешканців з усіх куточків Харківщини. Контент ЗМІ орієнтований на читачів Харківської області – міст, селищ та сіл. Газету «Слобідський край» було засновано це в далекому 1917 році.

Отже російські частини розбіглися в безладді. Губернатор Луганської області Сергій Гадай заявив, що місцеві партизани підняли український прапор над ключовим містом Кремінна, яке «повністю спорожніло». За його словами, російські окупанти або покинули цю територію, або були надто налякані, щоб її зруйнувати.

Читайте також:  Український виробник автомобілів Techimpex представив новий ультралегкий тактичний автомобіль LTA (ВІДЕО)

Російські підрозділи в паниці відступили на “нові позиції” на схід від річки Оскіл, приблизно в 30 – 50 кілометрів від звільненого міста Ізюм. Місто було майже повністю зруйноване, понад 1000 жителів загинули протягом п’яти місяців окупації та в останніх боях, кажуть у Києві.

Відео підтвердило масштаби збитків. На ньому були зображені розбиті багатоповерхівки, розбиті школи, підірвані мости та спалена російська військова техніка, позначена літерою Z. Кремль використовував Ізюм як гарнізон і склад озброєння в операції із захоплення Донбасу.

Відновлення міст Харківщини це зараз горовний приоритет громад області. Досвідчені журналісти «Слобідського краю» представляють всі головні новини Харківської області а також всієї України.

Варто згадати, що західні офіційні особи високо оцінили «інноваційну та експериментальну» військову стратегію України порівняно з російською, чиї командири часом посилалися на вирішення Кремля, сповільнюючи реакцію на полі бою.

США заявили, що допомогли Україні розробити потенційні стратегії контрнаступу за кілька тижнів до атаки в Харківській області. Українські командири почали більше відкриватися представникам американської та британської розвідок і звертатися за порадою, повідомляє New York Times.

«Ми зробили деякі вправи з моделювання та настільні вправи», — сказав газеті Колін Кал, керівник політики Пентагону. «Цей комплекс навчань показав, що певні напрямки контрнаступу, ймовірно, будуть більш успішними, ніж інші. Ми надали цю пораду, а потім українці засвоїли це і прийняли власне рішення».

У вівторок з’явилися заяви про те, що російські офіцери розвідки та військові командири почали евакуюватися з Криму та «терміново розселяти свої сім’ї» після недавніх поразок на полі бою.