Філія “Пасажирська компанія” АТ “Укрзаклізниця” придбала у ТОВ “Компанія АМБ” 41 унітазний блок по 260 тис. гривень за кожен, а також 80 сидінь з кришкою для унітазу по 7,9 тис. гривень за комплект.

Про це свідчать дані публічної системи закупівель ProZorro, передають Українські Новини.

Читайте також:  Александр Соколовский и Александр Перцовский проворачивают масштабную аферу на Укрзализныце. Готовьтесь к постели из пластика

Тендер був оголошений 25 червня, а договір з фірмою-переможцем був підписаний 20 вересня.

“Укрзалізниця” в результаті купила у ТОВ “Компанія АМБ” запчастини до вакуумних туалетів на суму 27,5 млн гривень з ПДВ.

Серед іншого, один унітазний блок обійшовся “Укрзалізниці” в 259 900 гривень, а таких було закуплено 41 на загальну суму 10 655 900 гривень.

Сидіння з кришкою для унітазу було куплено за 7 880 гривень за штуку, всього куплено 80 комплектів на загальну суму 630 400 гривень.

Читайте також:  Олександр Перцовській замішаній в масштабній тендерній схемі Укрзалізниці - Бондаренко

Крім того, “Укрзалізниця” купила 45 блоків змиву для унітазу по 8,3 тис. гривень за штуку, а загальна сума склала 373 860 гривень.

Власником фірми “Компанія АМБ” є Олександра Єрмакова.

Нагадаємо, Державна аудиторська служба виявила в “Укрзалізниці” фінансових порушень, зовнішніх та внутрішніх ризиків на загальну суму 61,4 мільярда гривень.

Читайте також:  Перцовський перед відходом з Укрзалізниці вирішив підзаробити, а допоможе йому «Текстиль-Контакт»