Родини Небесної Сотні Ігор Гурик Юлія Цепун

В Івано-Франківську відкрито виставку про 100-річчя Української Революції

Виставку до Івано-Франківська привіз Благодійний Фонд “Майдан Гідності“, засновниками якого є родини загиблих Героїв Небесної Сотні Ігор Гурик та Юлія Цепун.

Цей проект створений у Києві за ініціативи «Музею Революції Гідності /Revolution of Dignity Museum та за підтримки Інституту національної пам’яті України.

“Тут представлено нашу історію від Революції 1917 року і до сьогодення, до подій останньої Революції 2014 року”, – розповідає батько загиблого Героя Небесної Сотні Ігор Гурик: – “Переглядаючи цю виставку можна побачити весь процес нашої сторічної боротьби. Вона показує нам, що те, що розпочалося 100 років тому, триває до сьогоднішнього дня. І ворог навіть не змінився – на сьогодні ми маємо війну”.

“Виставка має мандрувати всією Україною, щоб кожен Українець міг побачити історію нашої держави, про яку слід пам`ятати та не забувати” – розповідає дружина загиблого Героя Небесної Сотні Юлія Цепун.

Окрім цього, за кілька днів буде представлено календарі та артбуки на тему 100-ліття української революції.

Виставка включає в себе мультимедійні елементи – на екранах біля стендів можна побачити кадри з відповідного періоду історії. На кольорових плакатах зображено реконструкції одягу та побуту людей того часу, а також світлини відповідних періодів.

“В ідеї закладено, щоб виставка мандрувала українськими містами, але для цього не вистачає ресурсу”, – зауважив Ігор Гурик.

Виставка “Відважні наші Герої” проходить в  музеї  “Героїв Небесної Сотні” за адресою м. Івано – Франківськ, вул. Євгена Коновальця  44/46

Виставка пробуде в Івано-Франківську до 13 березня 2017 року.