Перший етап реалізації розробленого Росією плану дестабілізації ситуації намічений на 15 листопада, повідомив начальник департаменту захисту національної державності СБУ Анатолій Дублік.
“Старт зазначених дій запланований на 15 листопада з всеукраїнської акції протесту банківських вкладників”, – сказав він на брифінгу.
За його словами, 17 листопада акції повинні трансформуватися в протест проти підвищення житлово-комунальних тарифів, який, за планами РФ, повинен перерости у блокування урядових структур.
“Мета плану – внутрішня дестабілізація, організація дострокових виборів в Україні, посилення позицій проросійських сил у новому парламенті”, – додав Дублік.
Читайте також:
В Запорожской области горит склад БК россиян - соцсети
На борту разбившегося Ту-154 находились российские пропагандисты вравшие про войну на Донбассе и оку...
Убийцами краснокнижных зубров оказались нардепы от БПП И.Мельничук и Ю.Македон
РНБО запровадила санкції проти Дмитра Фірташа та Павла Фукса
Андрей Лозовой бесполезный идиот или циничный манипулятор?
