У передмісті Стокгольма російські журналісти пропонували гроші підліткам за те, щоб ті зімітували безпорядки на камеру. Про це повідомило датське радіо Radio24syv.Як розповіли журналістам радіостанції підлітки з Рінкебю, за постановку безладів російські телевізійники пропонували їм по 400 шведських крон.

За словами хлопця, який назвався Мухаммедом, 22 лютого до групи підлітків підійшли люди і представилися журналістами з Росії. Який канал представляють, вони не повідомили, але, як сказав Мухаммед, ці люди говорили мовою, яка «звучала як російська».

Проте, коли до них підійшли поліцейські, журналісти заявили, що це мігранти пропонували їм гроші за те, щоб «показати екшн перед камерою», розповів підліток.

Як відомо, 20 лютого, після заяв президента США Трампа, який вніс Швецію до числа країн, що зазнали терористичних атак, у Рінкебю відбулися безлади. Було пограбовано декілька магазинів та спалено машини на стоянці, поліцейських закидали каменями. Правоохоронцям довелося застосувати зброю, але обійшлося без постраждалих.