Фонд BrainBasket спільно з Академією кодування та Міратех запускають проект з безкоштовного IT-навчання дітей 9-11 років. Старт навчання – 1 грудня.

Программа базируется на курсах британской инициативы CodeClub.org.uk и сфокусирована на изучение детьми визуального языка программирования (Scratch).

Сначала проект стартует в Киеве, Одессе и Львове, а до конца года планируется запуск групп еще в 10 областных центрах. Также в планах Фонда – запуск курсов для детей в возрасте 6-8 лет (Scratch Jr) и 11-13 лет (Python, HTML/CSS), сообщает Watcher

Процес навчання буде проходити в позаурочний час на базі існуючих навчальних хабів в рамках проекту Technology Nation – бібліотек і локацій партнерів. Самі курси для дітей будуть викладати ментори програми Technology Nation, IТ-волонтери, а також шкільні вчителі.

Подати заявку на участь в проекті можна тут. BrainBasket також запрошує IТ-фахівців в якості волонтерів, реєстрація та вимоги знаходяться тут.

Ініціатива реалізується в рамках проекту Technology Nation – всеукраїнської програми Фонду BrainBasket з вивчення основ програмування.

BrainBasket Foundation є некомерційною, неурядовою організацією, яка спрямована на поліпшення якості IT-освіти, а також збільшення кількості IT-фахівців в Україні.