Високі вимоги до сучасної побутової техніки висувають практично всі споживачі. Ця тенденція багато в чому визначила популярність варильних поверхонь з нержавіючої сталі. Надійний та практичний матеріал майже ідеальний для виготовлення функціональної кухонної техніки. У чому ж особливості таких пристроїв і як їх доглядати, щоб продовжити період експлуатації – розберемося далі.

Особливості варильних поверхонь із нержавіючої сталі

Нержавіюча сталь – зносостійке та довговічне покриття. Виробники пропонують цікаві дизайнерські рішення з цього матеріалу, що відрізняються не тільки чудовою функціональністю, а й цікавим дизайном. Така техніка стане стильним елементом будь-якої сучасної кухні. Важливим фактором вважається і доступна ціна таких пристроїв – вибрати варильні поверхні у Луцьку можна на будь-який бюджет, при цьому якість кухонного обладнання залишається досить високою.

На користь техніки з нержавіючої сталі виступає і той факт, що вона не потребує спеціального догляду. Це значно скорочує витрати часу господарки за умови підтримання чистоти на досить високому рівні.

Правила використання варильних поверхонь

У процесі експлуатації варильної поверхні не виникне складнощів, якщо попередньо вивчити інструкцію або отримати рекомендації від продавця. Панель з нержавіючої сталі проста у догляді, стійка до механічних пошкоджень (при сильному ударі максимум з’явиться подряпина), не піддається корозії.

Під час приготування їжі кухонне обладнання нагрівається до 100 градусів і вище. Але для нержавіючої сталі це не проблема (максимальна температура нагріву – 900 градусів). Дуже важливо і те, що у нагрітому стані цей метал не виділяє шкідливих речовин.

Догляд за варильною поверхнею

Правильний догляд забезпечує збереження естетичного вигляду та відмінної функціональності. Кожній господині після покупки варильної поверхні на сайті компанії Алло у Луцьку необхідно засвоїти та застосовувати головні правила підтримання її чистоти:

  • Щоденний догляд. Очищення потрібно виконувати м’якими губками та серветками, що виготовлені із тканини. Знадобиться також спеціальний засіб для поверхонь з нержавіючої сталі. Після видалення забруднень потрібно витирати панель насухо, щоб не залишалися сліди.
  • Генеральне прибирання. Потрібне після інтенсивної експлуатації техніки, коли появи плям не уникнути (наприклад, приготування до приїзду гостей). Для ретельного очищення можна сміливо використовувати хімію, що містить нашатирний спирт, соду, кислоту або хлор. Відмовитися потрібно від абразивних порошків та жорстких металевих губок.
Читайте також:  Блогер пояснив чому не можна голосувати за Пальчевського (ВІДЕО)

Нержавіюча сталь відрізняється стійкістю до механічних пошкоджень, але дотримання зазначених правил дозволить легко зберегти красу варильної поверхні на тривалий час.