Яку купити штучну ялинку? Ялинку на свята отримують усі.  Зараз існує дуже широкий вибір і важко визначитися з конкретною моделлю. Тип ялинки, колір, розмір, прикраси – все це можна адаптувати до ваших індивідуальних потреб і вподобань. Перше, з чого ми повинні почати, це вирішити, чи хочемо ми штучне чи живе дерево. Всупереч поширеній думці, штучні ялинки не обов’язково повинні бути гіршими за живі.

Переваги штучних ялинок

Всупереч видимості, вибір штучної ялинки не менш екологічний. Це довгострокове придбання, адже штучні дерева можна використовувати кілька років, а живі можуть швидко всихати. Правильне зберігання ялинки продовжить її гарний зовнішній вигляд, дозволяючи насолоджуватися нею дуже довго.

Ще однією перевагою на користь вибору штучної ялинки є те, що ми без особливих турбот можемо замовити її онлайн. Варто вибрати хороший і перевірений сайт з точними розмірами, щоб уникнути можливих розчарувань.

При виборі штучного дерева велике значення має ціна. Зазвичай такі ялинки значно дорожчі за живі, але варто пам’ятати, що це одноразова покупка на багато років, тому це набагато вигідніша інвестиція.

Довідник видів штучних ялинок

Перш ніж зробити покупку, варто добре вивчити наявні види. На веб-сайті https://nashayalunka.com ми можемо знайти різні види дерев, а також уже декоровані варіанти. Ми можемо вибрати з:

  • ялина – доступна ялина кавказька або льодова. На сьогоднішній день це найпопулярніша модель. Він щільний і має короткі голки, не такі гострі, як у живої ялинки,
  • сосна – теж дуже популярна порода, доступна в багатьох варіантах: біла, ромб, з шишками або з падубом. Сосна така ж гарна, як і ялина, відрізняються вони переважно кольором, бо сосна темніша,
  • Ялинка типу ПЕ – найбільше нагадує живу ялинку. Його кольори ідеально відображають справжні фарби природи. Його голки виготовлені зі спеціальної гуми, а не з ПВХ-фольги, що робить їх міцними та приємними на дотик. Вони виглядають дуже автентично і їх важко відрізнити від натуральних,
  • пні – ідеальне рішення для людей з маленькими дітьми або домашніми тваринами. Це ускладнить завантаження прикрас маленьким зловмисникам, а водночас забезпечить гарну, святкову атмосферу і… більше подарунків під нього поміститься.
  • засніжені ялинки – відмінний вибір для сучасних інтер’єрів. Ці білі дерева створять неповторну чарівну зимову ауру в кожній кімнаті.
Читайте також:  Григорий Козловский, президент львовского ФК "Рух", отправляет в армию 500 буржуек

З якого матеріалу виготовлена ​​штучна ялинка?

За матеріалами виготовлення ялинки можна розділити на три групи: 

  • виготовлений повністю з ПВХ
  • виготовлений з ПВХ і ПУ 
  • з ПВХ хвоєю і натуральним стовбуром

Якість матеріалів має вирішальне значення . Від них залежить, як довго ви будете насолоджуватися своєю прикрасою і чи приверне вона увагу. Крім того, вкрай важливо, щоб розчин не загрожував безпеці і здоров’ю домочадців. Тому варто трохи дізнатися про вищезгадані матеріали. 

ПВХ плівка є самозатухаючою та найвищої якості. Його головними перевагами є безпека для навколишнього середовища і нетоксичність . Елементи з ПВХ-плівки можна переробляти, що особливо важливо, якщо у своїй діяльності ви керуєтеся ідеєю “нуль відходів”. ПУ матеріал, навпаки, дозволяє отримати ефект справжніх голок завдяки своїй пластичності.

Дерев’яний стрижень характерний для моделей ялинок на пні . За своїм походженням святкові прикраси можуть дещо відрізнятися товщиною осі конструкції, виступаючими елементами (залишками гілочок) і слідами смоли. Але саме це додає ялинці характеру, робить її унікальною.