Деркач Молоток

Скажемо відверто – «сім’я» як себе іменує команда Деркача, яка влилася в «Наш край», взяла під політичний контроль Шостку і Шосткинський район.

Раніше.

20 років «смотрящим» за відкати Шосткинського міського бюджету був Микола Нога. У 2019 рівень підтримки незмінного мера почав помітно падати і на чергових виборах у 2020 році шосткинці повинні були, за планами опозиції за підтримки Ігоря Молотка, обрати іншого кандидата. Все до цього йшло.

 Але! «Сім’я» вчасно зорієнтувалася».

На виборах до Верховної Ради в 2012 році Микола Нога програв Ігорю Молотку і не розрахувався з політтехнологами і організаторами мережевих каруселей, які, вели його компанію. Проблеми з боргами Ноги (сотні тисяч у.о.) взяв не себе (купив) Андрій Деркач, через що і відбувається зараз їх тісна “співпраця” з утримання його на посаді мера.

Рекогносцировка.

До 2019 року Шостка була зоною впливу Ігоря Молотка і потрібно було з ним домовлятися по Нозі, який контролює бюджет Шостки. Перші переговори між Молотком і Деркачем, з питання майбутнього мера Шостки, відбулися на початку 2019 року і не принесли Деркачу бажаного результату.

Що далі?

Потомствений КДБіст Деркач пішов по довгому шляху.

Роком раніше, діючий мер Шостки Микола Нога отримав команду від «сім’ї» поступово зміцнити позиції Андрія Деркача в Шосткинському районі, давши можливість безпосередньо представляти Шостку в верховному ешелоні влади.

За їхнім планом в середині 2019 року, Нога приєднав села Ображіївка та Погребки до Шосткинської громади, які раніше входили в Глухівський виборчий округ Деркача.

«Оголосивши лохторату, що тепер шосткинці матимуть вихід до Десни» – Нога отримав команду озвучити таку легенду на нараді «сім’ї». Що він і зробив. Крім того, для посилення авторитету Деркача, мер Шостки виділив з Шосткинського бюджету на розвиток Ображіївки і Погребків два мільйони грн.

Читайте також:  Артак Сагателян – як роками розкрадати мілліони з держбюджету та залишатися без покарання

Усе. Деркач повноправний представник Шосткінщіни в ВР і Кабміні. А після плівок “Деркача”, він безпосередньо став вхожий до Президента.

На тлі посилення Андрія Деркача, політичні позиції Ігоря Молотка почали помітно слабшати. Ігоря Федоровича почали просто відсувати. Деркач прибирає з посади голови шосткінської райдержадміністрації Ждамірова (людина Молотка) і ставить свою людину з Глухова – Вікторію Сокіл. Ще одне посилення «сім’ї» – Шосткинський район під їх контролем.

Після цього в тендер з будівництва дороги Вороніж – Клишки проти фірми Торговий дім “Династія” підставили фірму з Чернігівської області пов’язану з людьми Деркача славнозвісну  ТОВ «Бахмачгазбудсервіс» (фігурант чисельних кримінальних справ)

Але Молоток не пішов на угоду з Деркачем розуміючи що повірити старому КДБісту собі дорожче все одно обдурить. Тому Молоток вирішив до кінця підтримувати на виборах мера Шостки свого кандидата – адвоката Андрія Вєтоху.

Результат або що отримає Шостка?

Ігор Федорович виявився в тій ситуації, коли потрібно вибирати між історією і майбутнім. Молоток вибрав “Майбутнє” і почав підготовку до нових парламентських виборів.

У Миколи Ноги є підтримка його «ядерного» електорату і адмінресурс. Ядерний електорат – бабусі на лавочках. Адмінресурс – кожен держслужбовець вже переконує своїх знайомих і підлеглих, що однозначно переможе Нога. Далі по накатаній.

Штаб Деркача виставляє на виборах відомих в народі технічних кандидатів з невеликим рейтингом, які всі разом будуть проти Ноги і таким чином розтягнуть-розіб’ють голоси виборців. Кожен такий кандидат окремо не набере голосів більше ніж сам Нога.

Для цього вирішили «поставити» на вибори досить велику кількість технічних кандидатів.

Крім минулих і забутих Кривулі і Кочатка, «Наш край» підготував Олега Романовського, який повинен стати самим затятим опозиціонером. ОПЗЖшник Володимир Пилипейко і колишній начальник поліції Віктор Гузей готують юриста В’ячеслава Павленко. Нога садить на зарплату Андрія Сурая і допомагає йому розкрутитися до виборів.

Жоден з перерахованих кандидатів, як показують соцопитування не набере більше половини голосів Миколи Ноги.

Зараз.

Читайте також:  Збережемо пам’ять разом заради майбутнього, – Ігор МОЛОТОК

Штаби Ноги і Деркача вже працюють і готують мережеві каруселі.

Микола Нога з міського бюджету вже оплачує свою піар – компанію, під виглядом «Висвітлення діяльності влади» платить ЗМІ. Туди ж, в догонку за довгим рублем вирушило інтерет видання Шостка-Інфо з Андрієм Сураєм.

Пора закінчувати, а то стаття вийшла велика, проте дає базове уявлення про підготовані технологіях виборів в Шостці.