Для чого підходить орендований автобус?

Якщо ви орендуєте автобус з водієм, у вас є велика гнучкість. Ви можете вирішити, де забрати своїх пасажирів, і ви не прив’язані до жодного фіксованого розкладу. Такі послуги пропонує компанія Trans Marine. Спонтанні зміни маршруту зазвичай не є проблемою. Наприклад, якщо ви хочете здійснити коротку поїздку містом у пункт призначення, все, що вам потрібно зробити, це повідомити водієві. Завдяки нашим партнерам ви знайдете правильний автобус для ваших потреб.

Для чого використовують оренду автобуса

Святкування
Оренда автобуса на весілля, дівич-вечір чи інший захід

Групові поїздки
Наймайте автобус для короткої поїздки або поїздки на день чи два

Спортивні заходи
Оренда автобуса для команди або поїздка на збори

Трансфер з аеропорту
Наймайте автобус або мікроавтобус, щоб висадити або зустріти людей в аеропорту

Шкільні екскурсії
Оренда автобуса для шкільної екскурсії або екскурсії для дошкільнят

Поїздки компанії
Орендуйте автобус, щоб перевезти своїх співробітників на конференцію чи командоутворення

Коли варто орендувати автобус?

Звичайно, ви також можете замовити кілька квитків на звичайну автобусну поїздку, але особливо для великих груп чартерні автобуси мають явні переваги. Люди, які організовують групову поїздку, зазвичай задають собі таке питання: для скількох людей варто найняти весь автобус? Ми припускаємо, що з приблизно 30 мандрівників варто розглянути послугу чартерного автобуса. Це число не можна повністю узагальнити; в деяких випадках поїздка на спеціально орендованому мікроавтобусі або мидібусі може бути вигідною навіть для меншої кількості людей. У будь-якому випадку, це завжди варто порівнювати!

Чи можна орендувати автобус без водія?

Деякі компанії можуть орендувати автобус без водія, але зазвичай це не рекомендується. Пам’ятайте, що такий тип рішення може бути погано сприйнятий страховиком. Тому рекомендуємо орендувати автобус з водієм – це дозволить вам уникнути турбот під час подорожі.

Більше інформації про аренду автобусів

Зростаюча кількість компаній з оренди автобусів означає, що клієнтів зазвичай чекає багато транспортних засобів. Однак чим раніше ми бронюємо, тим більше пропозицій буде для нас доступним. Це також може вплинути на ціну, яка має тенденцію до зростання в умовах високого попиту або купівлі в останню хвилину.

Кожен транспортний засіб обладнаний ременями безпеки для кожного пасажира – це стосується великих автобусів і невеликих мікроавтобусів. Пам’ятайте, що використання ременів безпеки є вимогою законодавства, і порушення закону може призвести до штрафу. Водій повинен нагадати про цей обов’язок перед початком поїздки.

Читайте також:  За неделю на блокпостах полиция отловила 11 террористов. ФОТО

На відміну від легкових автомобілів, в автобусах немає обов’язку використовувати дитячі сидіння. Незважаючи на те, що ці транспортні засоби мають ремені безпеки, вони зазвичай не пристосовані до дитячих крісел. Перед виїздом варто проконсультуватися на цю тему з компанією, у якої ми орендуємо автобус. Цілком можливо, що під час подорожі вам знадобиться потримати малюка на руках.

Більшість компаній пристосували свої транспортні засоби для людей, які подорожують в інвалідних візках. Тож знайти потрібний автобус не складе труднощів. Варто повідомити про таку потребу під час бронювання.

Чинні законодавчі норми дозволяють перевозити на борт собак-поводирів. Компанії, які дозволяють перевозити невеликих тварин, зазвичай вимагають, щоб вони були розміщені в трюмі у відповідному транспортному засобі на час подорожі.