Не маючи можливості купити нове авто, ми починаємо шукати оптимальні варіанти на ринку вживаних автомобілів. Нерідко такий метод забирає багато часу і сил, оскільки потребує поважного огляду автомобіля, повної діагностики та перевірки документів. Коли ж угоду було укладено, а кошти внесено, необхідно переоформити авто на нового власника відповідно до законодавства України.

Щоб зекономити власний час і сили, а також убезпечити себе від шахраїв, краще скористатися послугами професіоналів у сфері підбору автомобілів в Україні.

Для пошуку автомобіля, який би відповідав усім вимогам та характеристикам замовника, краще довірити професіоналам. Так ви вбиваєте відразу двох зайців, економите свою годину та сили і в результаті отримуєте ідеальний автомобіль. Пошук фахівця не займе багато години, вистачити тільки ввести в пошукову систему інтернет «автопідбір» та обрати компанію, оформлюючи заявку відповідно до ваших потреб.

Автопідбір під ключ в Україні в motorscout.ua, це ідеальний метод швидко та якісно знайти вам ваш автомобіль, він містить цілий пакет процедур:

  • допомога у виборі авто;
  • огляд та перевірка документів;
  • безпечний та прозрачний розрахунок з попереднім власником;
  • оформлення всіх документів, страхування та гарантії.

Такі послуги доступні будь-якому українцю, при цьому покупцю надається професійна допомога та консультація на всіх етапах купівлі, авто.

Допомога у виборі авто, нюанси та ціна

Зазвичай ми купуємо автомобіль для особистих цілей, проте іноді водії шукають б\у автомобілі для роботи, або комерційних цілей. Тому так важливо довірити пошук фахівцям у авто-підборі. Основною частиною такої послуги є оцінка стану автомобіля та збір усієї інформації про нього.

Купуючи б\у транспорт, варто орієнтуватися не лише на вартість, а й на інші, важливі характеристики:

  1. Технічні показники.
  2. Функціональність основних систем.
  3. Рік випуску.
  4. Особливості використання минулим власником та кількість ДТП.
  5. Цільове призначення та зовнішній вигляд авто.
Читайте також:  Денис Шарапов - бізнес-партнер Єрмака отримав посаду першого заступника міністра в Мінстратегпромі. Що у нього в декларації. Зв'язки в РФ

Підбір авто під ключ з автоекспертом за всіма вимогами покупця, завершується юридичною угодою. Ціна за вибраний автомобіль з пробігом узгоджується з урахуванням усіх його показників та параметрів. У разі неспроможності покупця сплатити повну вартість автомобіля можлива розстрочка або лізинг, у цьому випадку підписується спеціальний договір про передачу авто новому власнику.