У період війни питання забезпечення військових автономним живленням на території ведення бойових дай або в місяцях тимчасової дислокації є надзвичайно актуальним. Під час воєнних дій майже завжди існує ймовірність опинитися на місцевості, де відсутні або не працюють електричні мережі. Саме тому необхідно подбати про автономні джерела електроенергії, якими можуть слугувати сонячні батареї та панелі.

«Сокира Волі» – український проект, що виник в Україні після початку повномасштабної війни, яку розпочала в Україні РФ. Ми безкоштовно допомагаємо українській армії: розробляємо і створюємо для військових за запитом необхідне обладнання, в тому числі сонячні батареї.Сонячні батареї та панелі безкоштовно для ЗСУ

Що таке сонячна батарея чи панель та де безкоштовно отримати українським захисникам?

Це комбінований виріб – пристрій, що забезпечує автономне живлення електрообладнання. Сонячні батареї та панелі генерують електроенергію, за допомогою якої можливо заряджати мобільні телефони, павербанки, використовувати напругу для інших цілей в польових умовах.

Сонячні панелі та батареї від «Сокира Волі» з сайту https://sokiravoli.com/ являють собою збірку сонячних елементів, які ефективно перетворюють сонячне світле в електричну енергію. Якщо використовувати декілька панелей та об’єднати їх потужність можна покриту велику частину потреб військових певної місцевості в електриці.

При виборі сонячних панелей та батареї необхідно звертати увагу не тільки на ефективність їх роботи, а також на потужність. Це один з головних та найбільш значимих показників. Саме він визначає, скільки енергії може виробити батарея чи сонячна панель.

«Сокира Волі» виробляє на замовлення військових сонячні панелі та батареї найвищої якості, які максимально покривають потреби військових.

Можливі способи монтажу сонячних панелей

Для ефективної роботи сонячний панелей необхідно провести правильний монтаж батареї. Змонтувати прилад можливо на любій ділянці, що добре освітлюється. В ідеалі встановлювати прилад на місцях, де немає навіть мінімального затемнення.

Читайте також:  Лицензионные игровые автоматы Чемпион казино

Для максимального КПД також важливо правильно підібрати правильний нахил. Краще за все, коли промені сонця падають на поверхню панелі під кутом в 90 градусів.

Єдиних правил на інструкцій щодо установки та використання панелей не існує, оскільки на різній місцевості умови монтажу будуть різними.

В інтернеті можна найти багато інструкцій та покрокових гайдів, як змонтувати сонячні панелі та правильно їх використовувати, в том числі в польових умовах, на відкритій місцевості. Сонячні батареї – достатньо дороговартісний виріб. Неправильне використання та монтаж можуть призвести до їх пошкодження.

Інженери та спеціалісти команди «Сокира Волі» прагнуть максимально допомогти військовим, що захищають Україну та служать у ЗСУ. Ми ділимося своїми знаннями, досвідом, виробляємо на замовлення прилади на серійній основі, що вкрай необхідні українській армії для захисту території країни та виживання під час воєнних дій.

Ми проводимо весь цикл виробництва сонячних батарей та панелей, включаючи оформлення документації. Виробництво приладів здійснюється виключно за рахунок самої організації.