Якість електричної проводки вдома — гарантія вашої безпеки. Тому якщо є необхідність замінити стару на нову, ви плануєте побудувати приватний будинок, важливо обирати якісний кабель, щоб гарантовано уникнути замикання та цілком можливої пожежі. Його завжди можна знайти в інтернет-магазині Kabel-Ok за посиланням https://cable-ok.com.ua/kabelnaya-produktsiya/.

Алюмінієвий чи мідний: який кабель кращий

Мідний обійдеться дорожче, але його якість та надійність набагато вищи, він легко витримує досить великі навантаження. Алюмінієвий коштує дешевше, але має ряд недоліків, через які його майже не використовують.

  1. Зараз ми користуємось великою кількістю побутового приладдя, що має досить високі показники потужності. Алюміній таке навантаження просто не витримує.

  2. Це дуже крихкий матеріал, який досить швидко руйнується та окислюється під впливом зміни температур, вологи. Тому затрати на його часту заміну (у порівнянні з мідним) просто невиправдані.

Саме тому краще купити мідний кабель, який довго служитиме без необхідності його заміни.

Двожильний чи трижильний?

Питання розв’язується дуже просто:

  • якщо мова йде про проводку в багатоповерховому будинку, можна сміливо брати двожильний, оскільки заземлення в таких домівках не передбачене, його заміною служить ПЗВ;

  • трижильні оптимально походять для приватних будинків, де заземлення передбачене вже на етапі проєктування.

Важливо це врахувати, оскільки тип кабелю впливає на його вартість. Відповідно власникам квартир не варто переплачувати за трижильний кабель.

Перетин кабелю

Розрахунок даного показника краще довірити фахівцям. Особливо, якщо мова йде про приватний будинок з великою кількістю потужної побутової техніки. Чим більше перетин кабелю — тим дорожче він коштує. Тож точність підрахунків допоможе вам зекономити. Що саме необхідно підрахувати?

  1. Кількість всіх приладів, з позначенням їхньої потужності.

  2. Отримане значення множать на коефіцієнт 0,75.

  3. Виходячи результату, визначається необхідний перетин.

Читайте також:  Нетрадиционный секс в виде мужеложества: как ФСБ вербуют священников Московского патриархата в Украине. ВИДЕО 18+

Як економити на купівлі кабелю для проводки

Перше правило економії: інвестуйте в якість. Варто довіряти перевіреним виробникам кабелю, щоб гарантовано отримати якісний товар, що довго служитиме, забезпечить вам гарантії безпеки. В широкому асортиментові її можна знайти в інтернет-магазині Kabel-Ok. Просто зателефонуйте за вказаними номерами, щоб отримати відповіді на всі питання та оформити замовлення.