Виробники пропонують великий вибір чоловічих піжам – завдяки актуальному фасону і крою використовувати їх можна не тільки для сну, але і як повсякденні затишні комплекти для дому. Розглянемо, як вибрати чоловічу піжаму за стилем, якістю та розміром, а також обговоримо варіанти зимових теплих комплектів. Якщо ви шукаєте де купити чоловічу піжаму завітайте на сайт https://povsjakden.com.ua/choloviki/pizhamy-cholovichi.

На що звернути увагу під час вибору піжами для чоловіка:

  • склад
  • фасон
  • дизайн.

З якої тканини вибрати чоловічу піжаму

Краще віддавати перевагу моделям з натуральних матеріалів. Добре, якщо піжама буде виконана з бавовни, шовку, бамбука з невеликим вмістом синтетики.

Піжами з бавовни, віскози або бамбука найбільш популярні. Вони відмінно дихають, не викликають алергічних реакцій, не електризуються й ідеально підходять для домашнього одягу.

Незважаючи на те, що бамбук (віскоза) – це синтетичний матеріал, його отримують із натуральної сировини. За своїми властивостями бамбук близький до бавовни і має низку переваг, наприклад, антибактеріальні властивості.

Піжами з натурального шовку мають дуже красивий і стильний вигляд, але такі піжами досить дорогі.

Піжами зі штучного шовку електризуються і менш приємні до тіла.

Піжами із синтетичних матеріалів, наприклад, флісу або велсофту, не рекомендується використовувати для сну.

Який фасон чоловічої піжами вибрати?

Існує кілька типів чоловічих піжам:

  • футболка і штани – для прохолодних приміщень;
  • футболка і шорти або бриджі – для теплих приміщень;
  • класична чоловіча піжама з жакетом на ґудзиках і штани;
  • комбінезон.

Традиційно чоловіки віддають перевагу футболкам і штанам або шортам залежно від пори року. Такий костюм гарний не тільки для сну, а й для домашнього відпочинку.

Класичним піжамам із жакетом на ґудзиках віддають перевагу літні чоловіки.

Читайте також:  Стабильный заработок на Бинансе: раскрываем все секретные методы

Комбінезони з’явилися у нас відносно недавно, але поки що не прижилися.

Зимові комплекти піжам

Для зими радимо вибрати щось максимально утеплене – байкові піжами зручні та приємні в носінні. Верх може бути виконаний цільною кофтою або бути на ґудзиках чи замочку. Що стосується комбінезонів, то для зими – це найкращий варіант, особливо для молодих хлопців, які цінують креативність. Багато виробників випускають комбінезони з теплої, але синтетичної тканини – такі моделі підійдуть як домашній варіант одягу, а для сну краще вибрати щось із бавовни або байкового матеріалу.

Дизайн чоловічої піжами

Багато чоловіків віддають перевагу консервативним забарвленням: синім, сірим, зеленим, клітці або смужці. Уподобання більшості чоловіків збігається з думкою психологів про те, що домашній одяг бажано вибирати спокійних забарвлень, уникаючи яскравих кольорів.

Вибрати піжаму та інший дешевий одяг можна на сайті https://povsjakden.com.ua.