Парадокс! Антона Примушко позивний «Звір» нагороджено за захват озброєння у ворога, і «Звіра» збираються осудити за захват цього озброєння!

«Звір» півтора року в гарячих точках на сході країни, нагороджений орденом «За мужність». Нині на лаві підсудних.

Мова іде про зброю яку добровольці здобували в запеклих боях. З нею протистояли окупантам, адже с тим з чим їх відправляли на передову воювати було неможливо.

Батальйон «Київ-2» стояв на небезпечному напрямку, але важкого озброєння небуло.

Підрозділ виконував функції, які виконувало ЗСУ. Ніхто не скаржився. Виконували поставлені завдання у надскладних умовах. Самотужки нарощували бойову міць. Невдовзі «Київ-2» міг нарівні протистояти ворогу.  Нагорі усіх все влаштовувало, за кожну одиницю з ворожого арсеналу бійці доповідали командирам.

Проблеми виникли на при кінці 2015 року. Коли підрозділ Антона виходив із зони АТО. Трофейну зброю також забирали до Києва. Адже невдовзі мали знов повернутись в АТО. Аби не починати все з нуля.

Антон Примушко – начальник штабу батальйону «Київ-2» при виході батальйону до Києва віз трофейну зброю в своїй машині.

Всю зброю було інвентаризовано у складі комісій. Було подано рапорт з номерами і перерахуванням всієї зброї і боєприпасів в Новоайдарівський райвідділ, де рапорт був офіційно зареєстрований.

Вся зброя була вписана в журнал бойових дій і складено рапорт на кожне бойове зіткнення де ця зброя вилучалося.

По дорозі до Києва у Антона зламалася машина і він на добу приїхав пізніше колони батальйону.

Коли він дістався до Києва була вже 3-тя година ночі з 24 на 25.11.2015.

Київське головне управління поліції не приймає зброю яке він не видавав. Для цього потрібна комісія з інвентаризації.

Антону сказали щоб привіз всю трофейну зброю 27.11.2015 на загальну шикування новоствореного полку «Київ», де і планувалось створення комісія з інвентаризації та обліку зброї.

Читайте також:  Деокупация Донбасса. Кто виноват, решит «Миротворец»

26 вранці до Антона Примушко, за адресою проживання, прийшли з обшуком прокуратура та СБУ.

Вели себе дуже нагло та грубо. Антон показав рапорти на зброю, які одразу зникли. Звідкись СБУшникі взяли “колорадські” стрічки, які буцімто знайшли у патріота та добровольця.

В одну мить героя перетворили на торговця зброєю, та ще й з сепаратиськім ухилом.

Оперативне відео одразу підхопили російськи ЗМІ

Київське головне управління поліції зараз підтверджує що зброя перевозилася законно, але прокуратурі начхати.
батальйон Київ-2
Під час обшуку СБУшники вкрали оптичний приціл, бронежилет, каску, тепловізори, нічні окуляри,  та домашні цінні речі, золото дитини, обручки, гроші,  Коли Антон обурився з цього СБУшники сказали що його посадять.

Нещодавно відбувся перше судове засідання, але Голова бородянського суду Стасенко Геннадій Вікторович був в шоці, та повернув підозру, яка була складена як попало. В підозрі яку подала прокурор обласної прокуратури Бакаєва Олена Миайлівна, не було вказано, що рапорти на зброю є, та зареєстровані в законному порядку, що є та надано рапорт про інвентаризацію. Що є свідки, яких не допросили.

Антона прийшли підтримати бойові побратими з батальйону Київ-2, що повністю заповнили залу Бородянського суду.Батальйон Київ-2

Всі вірять, що сфабрикована справа потерпить фіаско. І свавілля прокуратури буде покарано.

13453201_284660158549196_1834793400_o
Але на Антона відбувається шалений тиск, прокурори, що вели справу Матющенко Євген Петрович та його керівник погрожують, якщо він не підпише угоду про повне визнання вини то вони «навісять» на нього епізоди та будуть просити у суді 7 років. А також «прив’яжуть» його пістолет до вбивства.

Коли Антон, активіст Революції Гідності та “Афганської сотні”, спитав про дошку “Небесної Сотні”, що знаходиться в обласній прокуратурі, чому без облич, а тільки прізвища. Покидьки прокурори відповіли,що обличчя не потрібні, а прізвища, для того, щоб знати кого вже не треба шукати …

Читайте також:  Лишили права бути адвокатом: скандального Черезова позбавили ліцензії

Весь цей час з листопада Антон Примушко під домашнім арештом.

Прокуратура діє як внутрішній ворог.

Те, що відбувається не просто абсурдно і суперечить логіці. Насправді – це страшно. Люди роблять все, щоб зберегти не лише свої життя, але й утримати ворога, використовуючи всі доступні методи. І коли замість подяки вони отримують кримінальні справи. Це свідчить про те, що в нашому тилу є ворог. І це прокуратура

13453338_1047514015335623_863649636_o 13453471_1047514135335611_513839594_o

До речі, Матющенко Євген Петрович, що вів слідство та погрожував Антону. Його мусили звільнити згідно закону про люстрацію. Він займався справами майданівців. Але його не звільнили а тільки перевели з Дарницького району. Це пояснює чому він глумився з героїв «Небесної Сотні». Коли Антон, активіст Революції Гідності та «Афганської сотні», спитав про дошку «Небесної Сотні», що знаходиться в обласній прокуратурі, чому без обличь, а тільки прізвища. Матюшенко відповів, що обличчя не потрібні, а прізвища, для того, щоб знати кого вже не треба шукати …
Тут відомості про цього Матющенко Євген Петрович, де перераховані київськи прокурори, що займались справами майданівців.

P.S. Після публікації матеріалу, на сторінці #трідент в Facebook, залишив коментар генеральний прокурор України, Юрій Луценко, та пообіцяв розібратися. Ми сподіваємось, що дійсно Юрій Віталійович розбереться з цією сфабрикованою справою, та не винний герой АТО не постраждає.

Подписывайтесь на новости Спільно в социальных сетях:

Страница Spilno в Facebook   Поставь «Like» и подпишись!  

Группа Spilno в Facebook        Присоединяйся к сообществу!

Страница Spilno в Тwitter        Заходи и «читай» нас!

Страница Spilno в Google +     Подпишись в Google +

Канал Spilno в YouTube           Подпишись на канал YouTube

Страница Spilno ВКонтакте     Подпишись на новости! 

Группа Spilno в «ОК»               Заходи в нашу группу!

Читайте також:  Оффшоры Труханова и его близких друзей

Читайте також: