Від системи рульового керування до передньої та задньої підвіски, транспортний засіб з газовим двигуном наповнений безліччю деталей, які об’єднуються, щоб забезпечити рух вашого автомобіля, вантажівки чи позашляховика. Хоча це може здатися іноземною мовою, практичне розуміння того, як системи рульового керування та підвіски пов’язані з іншими частинами вашого автомобіля, є надзвичайно корисним для візуалізації роботи вашого автомобіля. Будь яку запчастину на ваш автомобіль ви знайдете на сайті master.shop

Двигун
Серцем і душею вашого автомобіля є двигун внутрішнього згоряння. Блок двигуна містить такі деталі, як ланцюг ГРМ, розподільний вал, колінчастий вал, свічки запалювання, головки циліндрів, клапани та поршні.

Трансмісія
Трансмісія — це коробка передач, укомплектована шестернями та зубчастими передачами, яка ефективно використовує крутний момент двигуна для перемикання передач і приведення в рух автомобіля. Будь які запчастини трансміссії, а також інші запчастини на автомобіль Рено можна знайти тут https://master.shop/renault

Акумулятор
Акумулятор постачає електроенергію, необхідну для роботи електричних компонентів автомобіля. Без акумулятора ваша машина не працюватиме.

Генератор
Частина електричної системи, генератор змінного струму заряджає акумулятор і живить електричну систему, поки ваш автомобіль працює.

Радіатор
Радіатор допомагає двигуну підтримувати охолодження, відводячи тепло від охолоджувальної рідини, перш ніж вона прокачується назад через двигун.

Передня вісь
Частина системи підвіски, передня вісь – це місце, де кріпляться втулки передніх коліс.

Рульове управління та підвіска
Допомагає покращити плавність ходу та керованість автомобіля. Хоча системи різняться за складом, вони зазвичай включають амортизатори/розпірні стійки, кульові шарніри, наконечники рульових тяг, систему рульового управління з рейкою та шестернею та/ важелі пітмена. Будь які запчастини рульового управління та підвіски, а також інші запчастини на автомобіль Фольцваген, можна знайти тут https://master.shop/vw

Читайте також:  Віктор Міщук - ексголова Бахмацької РДА з корупційним минулим насмерть збив людину і намагався втекти. Що відомо

Гальма
На всіх чотирьох колесах гальма є однією з найважливіших систем безпеки вашого автомобіля. Дискові гальма можна знайти на передніх і задніх колесах і мають гальмівні колодки та супорти. Барабанні гальма з гальмівними колодками та колісними циліндрами можна знайти на задніх колесах деяких автомобілів.

Каталітичний нейтралізатор
Пристрій, який контролює викиди з вашого автомобіля, каталітичний нейтралізатор перетворює шкідливі гази та забруднюючі речовини на менш шкідливі викиди, перш ніж вони покинуть вихлопну систему автомобіля.

Глушник
Зберігає тишу у вихлопній системі завдяки використанню перегородок або інших матеріалів, які зменшують або приглушують звук.

Вихлопна труба
Виводить вихлопні гази з глушника назовні автомобіля.

Паливний бак
Зазвичай розташований перед задньою віссю, паливний бак містить бензин, який приводить в рух ваш автомобіль. Розташування важливо, щоб уникнути ділянок, які можуть зім’ятися під час аварії.

Задня вісь
Ключова частина системи підвіски, до якої кріпляться задні колеса.

Задня підвіска
Як і передня підвіска, задня підвіска сприяє керованості та якості їзди автомобіля. Системи можуть відрізнятися, але зазвичай вони складаються з амортизаторів, гвинтових пружин , кульових шарнірів, важелів керування та ШРУСів.