Про це під час урочистостей із нагоди дня Сухопутних військ повідомив міністр оборони Степан Полторак.

“Сухопутні війська сформували за цей час (у період АТО) 12 бригад, 8 полків”, – сказав він. Також Полторак зазначив, що на зараз чисельність Сухопутних військ становить близько 169 тис. осіб. Міністр наголосив, що 50 тис. бійців перебувають на лінії розмежування в зоні АТО.

Начальник Генерального штабу Віктор Муженко повідомив, що на зараз у складі Сухопутних військ 28 бригад і 19 полків. На сьогодні склад сухопутних військ Збройних сил України (ЗСУ) говорить про те, що наша держава може захистити свої кордони.

Про це під час виступу до Дня сухопутних військ, який транслював телеканал “112 Україна”, повідомив начальник Генерального штабу ЗСУ Віктор Муженко.

“Ми маємо зараз 28 бригад у складі сухопутних військ, 19 полків. Я вже не кажу про окремі батальйони.

Це потужний потенціал, який дозволяє на сьогоднішній день говорити про те, що ми спроможні захистити і свої кордони, і свою державу, і свій народ”, – зазначив він.  Нагадаємо, в Україні сьогодні відзначають День сухопутних військ.

Президент України Петро Порошенко надіслав вітання з цієї нагоди, зазначивши, що сухопутні війська ЗСУ продовжують нарощувати бойову міць і силу.

Пізніше з нагоди цього свята президент нагородив орденами і медалями 149 військовослужбовців.

censor.net.ua 112.ua