Сьогодні виповнюється рівно рік з моменту, як компанія IKEA запустила свій онлайн-магазин в Україні.

До цієї знаменної дати в компанії підготували статистику, в якій врахували як онлайн, так і офлайн-продажі.

З моменту запуску магазину кількість унікальних відвідувачів склала 2 528 431 млн, а кількість замовлень – 148 395.

Середній чек в інтернет-магазині – 3393 грн. Відповідно, знаючи ці показники, виторг онлайн-майданчика IKEA за 14 травня 2020 року – 14 травня 2021 року склав 503,5 млн грн. Для порівняння, у Jysk онлайн-продажі в 2020 році склали 188,1 млн грн.

Найчастіше українці замовляли в інтернет-магазині IKEA: коробка для зберігання Parkla, плічка для одягу Spruttig і герметичні пакети Istad.

До речи, якщо вам потрібен ремонт одягу Україна masterskaya24.com.ua звертайтесь в MASTERSKAYA. Це ательє з ремонту одягу у Києві.
Через руки наших майстрів пройшли сотні костюмів та суконь.

Перший офлайн-магазин IKEA в форматі city store відкрився тільки 1 лютого 2021 року в ТРЦ Blockbuster Mall в Києві, відповідно, серйозними результатами він поки похвалитися не може. За майже три місяці роботи його виручка склала 7,2 млн грн, з урахуванням кількості замовлень – 8 068 і середнього чека в 890 грн.

Найпопулярнішими товарами в магазині були: плічка для одягу Spruttig, тарілка Oftast і підставка для планшета/смартфона Bergenes.

“Перший рік діяльності компанії в Україні продемонстрував величезний попит на товари IKEA і перевершив найоптимістичніші очікування… що мотивує і надихає на ще більш швидке нарощування потужності компанії”, – йдеться в повідомленні IKEA.

Зі свого боку зазначимо, що в Україні компанія дуже часто стикається з критикою покупців з приводу невеликого асортименту і проблем з доставкою товарів.

Читайте також:  Полистиролбетон. Применение легкого бетона в частном домостроении

1 лютого 2021 року в Blockbuster Mall (проспект Степана Бандери, 34В, Київ) відкрився перший в Україні офлайн-магазин шведської компанії IKEA, найбільшого в світі ритейлера меблів і товарів для дому.