Цей злочин відбувається на території Дарницького відділу поліції в Києві, керівництво якого знає, що штраф-майданчик постійно і незаконно вимагає гроші за зберігання з порушенням закону, – адвокат Криворучко

Учора слідчий ГУ НП в м.Києві, “народив” дозвіл на повернення автомобіля адвокату Ларисі Криворучко. І поїхав пити в ресторан.

Після видачі цього документу прослідував ряд незрозумілих дій, що не кореспондуються з ч.3 ст.173 КПК України, ч.3 ст.9 КПК. Слідчий не передав майно власнику або його представнику.

Згідно з Постановою КМУ: зберігання майна людини, якщо воно є “Речовим доказом” здійснюється безкоштовно!

Вилучене майно не може зберігається на будь-якому штраф майданчику, а тільки на тих, з якими укладені у Нацполіції договори про зберігання, в установленому законом порядку.

Після рішення суду про відмову в клопотанні слідчий зобов’язаний повернути майно відразу, а не через день або два.

Тому що без рішення суду правових підстав утримувати майно немає.

“Національна поліція продовжує незаконно утримувати моє майно.

У моєму випадку, слідчий майно не передав, штраф майданчик не є за договорами зберігання речових доказів такою організацією, договір з Нацполіцією відсутній і співробітники цього ТОВ незаконно утримують моє майно.

Цей злочин відбувається на території Дарницького відділу поліції в м.Києві, керівництво якого знає, що цей штраф-майданчик постійно і незаконно вимагає гроші за зберігання в людей з порушенням закону і мовчить. Є підстави зайнятися таким керівником РВВС. Тому що, як ми знаємо: зазвичай це корупційна схема на відкатах.

Відео я виставлю в наступному пості: про відмову виїзду СОГ, про відсутність службових посвідчень у поліцейських, про відсутність жетонів, про відмову приймати заяву про злочин, і огляд місця події, про тупість поліції і не виконання закону про “припинення злочину”. Як сказали очевидці: дебіли. Далі буде”, – резюмує адвокат Криворучко.

Важливо додати, що псевдо-майданчик є приватним, знаходиться за адресою м. Київ, вул. Канальна 1. Керівництво даного майданчику періодично їздить на арештованих автомобілях. Також, адвокат розповіла, що з вищевказаного місця розкрадаються автомобілі.

Читайте також:  ВСУ «накрыли» большое скопление армии РФ при попытке сбежать из Херсонского «котла» через Днепр