Відкрийте секретні причини, чому люди люблять замовляти піцу та інші продукти на доставку.

Ми живемо в напрочуд швидкому ритмі: робота, ділові зустрічі, корпоративи, діти, знову робота. Не завжди залишається час на домашній клопіт, навіть на таку банальну, як здавалося б, річ — приготування їжі.

Піцерія Містер Кет – мережа київських лофт-піцерій, що постійно зростає, родом із США. Саме до Нью-Йорка іммігранти з Неаполя привезли свій класичний рецепт піци, яку тепер можете спробувати і ви. Піцерія Mister Cat – Швидко, смачно, доступно у кожному куточку Києва. Філософія піцерії полягає у трьох словах: швидко, смачно та доступно.

Єдиним рішенням залишається замовлення їжі додому. Ресторани, кафе, піцерії вже давно здійснюють цю послугу, з кожним роком вона стає все більш затребуваною. Це обґрунтовано тисячами причин, але факт залишається фактом: Після трудового дня все більше людей віддають перевагу доставці суші або іншої їжі. І це логічно: краще відпочити, аніж стомлювати себе готуванням.

Розглянемо основні плюси та мінуси замовлення їжі на будинок. Перша перевага очевидна: економія часу та сил. У середньому на доставку їжі додому від моменту замовлення до трапези йде близько години. Не потрібно стояти біля плити півдня, напружуватися, шукати рецепти, вигадувати, бігати за продуктами в найближчий гастроном – потрібно лише набрати заповітний номер або зайти на сайт і замовити те, що вам потрібно. До того ж не потрібно витрачати час на довгі черги в магазинах – можна приділити цей час сім’ї, наприклад. Користь у цьому явно більша.

Друге – ширший вибір страв. Найлегше замовити піцу додому наприклад за посиланням https://mistercat.com.ua/ua/pizza-uk/, але справа зовсім не обмежується доставкою піци. Якщо ви гурман і віддаєте перевагу кулінарним вишукуванням, то це теж не є проблемою. Також доставка їжі додому – виграшний хід при прийомі гостей. Страви будуть доставлені прямо з ресторану, що зробить вечір більш насиченим, а смакова палітра яскравою. До того ж, якщо реалії життя такі, що Ви не можете приготувати щось складніше за яєчню, то перед вами при замовленні виявляється широкий асортимент. Варто тільки вибрати – вам доставлять якраз те, що ви хочете.

Читайте також:  Як правильно вибрати стоматологічну клініку?

Третє – ви можете замовити додому тільки продукти, а будете готувати самі. Багато магазинів надають доставку товарів додому, і іноді це обходиться навіть дешевше. Цей спосіб є актуальним, якщо ви хочете приготувати щось екзотичні, а потрібні вам продукти не знайти у звичайному магазині. Якщо погодні умови заважають вам це зробити.

Перейдемо до мінусів. Все ж таки, іноді доставка піци (суші, гриля) додому – задоволення не з дешевих. За ту ж піцу або суші яке ви может замовити на сайті https://mistercat.com.ua/ua/sushi-roles-uk/ ви заплатите більше за її реальну вартість. Цей варіант не варто розглядати, якщо ви живете у режимі глибокої економії. Іноді кур’єр може почекати з доставкою. Іноді компанії пропонують знижку за запізнення постачальника, що є приємним бонусом. А особливо щедрі пропонують і повне повернення вартості. Але іноді таке очікування може принести лише неприємні емоції та прикрощі. До того ж, замість піци ви можете отримати млинець тесту зі шматочками ковбаси. Ви не можете бути впевнені у результаті – і це мінус. При доставці їжі додому Ви не можете бачити процес приготування.

Якщо вам це критично важливо, тоді це буде великим недоліком. Таким чином, доставка їжі – це просто, зручно та сучасно. Але варто уважно ставитись до її вибору. Статистика підтверджує, що останнім часом якість сервісу зростає, а це означає, що можна довіряти компанії, яка, напевно, бажає зберегти репутацію і зробити все можливе для клієнта. Варто кілька разів спробувати – і Ви відчуєте всю зручність сервісу з доставки піци або суші додому.