Побут сучасних українців переповнений різними машинами: пральними, посудомийними, роботами-пилососами та іншими. І останні декілька років в перелік мастхев-техніки вдома почала входити сушильна машина. В інтернеті існує багато міфів та непорозумінь щодо цієї побутової техніки, тож в цій статті ми їх спростуємо. Про те, чому сушильна машина потрібна в кожній сучасній оселі, читайте далі.

Міф 1: сушильна машина споживає багато енергії

Для роботи сучасної сушарки потрібно не більше ніж 2 кВт електроенергії, навіть при повному завантаженні її білизною та одежею. Якщо модель обладнана тепловим насосом — діліть споживання вдвічі, якщо пралась синтетика — ще в половину. Виставлені на українському ринку сушильні машинки повністю теплоізольовані, тому вони прогрівають лише те повітря, що знаходиться в барабані. До того ж ТЕН не працює весь час, поки білизна сушиться, лише підтримує температуру на потрібному рівні.

Міф 2: сушка дуже мне білизну

Будь-яка машинка навіть в режимі прасування може пом’яти речі та лишити їх у такому стані. Але щоб такого не було, слід робити лише одне — вчасно витягати випрані речі з барабана. Тим паче що майже всі моделі видають звуковий сигнал після закінчення прання. А сушильні машинки мають додаткову функцію: навіть після закінчення циклу сушіння вони час від часу перевертають білизну в барабані. Окрім цього, якщо вам потрібно одразу ж попрасувати білизну, машинка залишить її трохи вологою, щоб прасувати було легше.

Міф 3: вся випарувана вода потрапляє до кімнати

Кожна сушильна машина повністю екологічно чиста, адже вода не випаровується в повітря. Це відбувається якраз в тому випадку, якщо ви сушите речі в кімнаті. Сушильна машина всю вологу збирає в спеціальний відділ, який зазвичай розташований в верхній частині. Після кожної сушки його слід випорожнювати.

Читайте також:  У Львові відреставрували старовинні двері-віяло (ФОТО) -

Чому вам потрібна сушильна машина

Для її встановлення не потрібне складне підключення, як у випадку із пральною машиною. Тому ви можете поставити її навіть на полиці в гардеробі, адже вона не потребує каналізації та постійного тиску води в системі. Також її можна монтувати зверху на пральну машинку, або навіть в гардеробі. Це допоможе уникнути перевантаження простору у квартирі або будинку. Сучасні моделі чистять одяг від грудочок, в які скручуються ворсинки з часом. Вони легко зрізаються та залишаються на спеціальному фільтрі, який слід час від часу чистити.

Одяг висихає значно швидше, ніж у розвішеному стані на вулиці або в кімнаті. Плюс до цього, в повітря не потрапляють випаровування пральних речовин. Після сушіння в спеціальній машині пухові ковдри та куртки знову розпушуються. Це робить їх більш об’ємними та теплими. Таким чином, купуючи сушильну машинку, ви вирішите багато побутових питань. А при виборі звертайтеся до консультантів, вони допоможуть обрати найкращу модель.