Гранулятор комбікорму – верстат для виготовлення пресованих гранул із зернових сумішей. Паралельно з цим агрегат може формувати пелети з дерева, трави, соломи. Є моделі, заточені під один вид обробки (тільки комбікорм або тирсу), і комбіновані варіанти 2 в 1. Ви можете купити гранулятор комбікорму 220 вольт або 380 вольт, а також пристрої в суміщених двома типами напруги. Від технічних характеристик залежить кінцева вартість товару. У всіх тонкощах цього обладнання ми вам допоможемо розібратися.
Асортимент товарів від виробника
Відразу скажемо, що ми пропонуємо купити гранулятор кормів українського виробництва. Якість складання знаходиться на висоті, ціни обґрунтовані, є багато позитивних відгуків від фермерів та бізнесменів. Ця категорія поєднує моделі з різною виробничою потужністю та вимогами. Гранулятори корму заточені на роботи з будь-якою сировинною базою, можуть застосовуватися ще й для виготовлення пеллет. Вони комплектуються матрицями оптимальної товщини та діаметрами отворів. Якщо в процесі вибору виникають питання, клієнт може скористатися консультацією, замовивши зворотний дзвінок на сайті.
Загальні та відмінні характеристики грануляторів:
 Можна придбати гранулятор комбікорму 220 вольт або 380 вольт. У першому випадку він працює від однієї фази з напругою 220 вольт, у другому від трьох фаз та 380 вольт.
 Потужність двигуна варіює від 1,5 кВт до 37 кВт. Від цієї сили залежить продуктивність роботи та вартість агрегату.
 Розмір робочої частини визначає кількість відрізаних гранул за один рух, чим він значніший, тим більше продукту одержують за один обріз.
 Матриці мають різні отвори, що дозволяє створювати товщину пелет 2, 4, 6 або 8 мм. При необхідності можна замовити додаткові матриці, що забезпечить формування двох і більше обсягів продукту за товщиною.
 Форма гранулятора комбікорму залежить від конструкції, як і тип установки. Розміри елементів і двигуна зумовлюють і вагу всього верстата (60, 100 або 130 кг).
 Найпотужніші двигуни та вузли дають можливість отримувати до 500 кг/год продукції, а міні гранулятор комбікорму видає лише 40 кг/год, що теж не мало.
На що звернути увагу при виборі
Усі важливі елементи та вузли проходять загартовування, що дозволяє збільшити їх експлуатаційний період. Зручна розбірна конструкція сприяє простому очищенню обладнання та зміні запчастин. Купити гранулятор комбікорму на 220 вольт або вибрати напругу 380 вольт, взяти одну матрицю, дві чи три залежить від ваших потреб. Для раціонального вибору пристрою враховуйте кількість продукту, що виготовляється за годину роботи.
Співвідношення робочої частини та виходу гранульованого продукту:
 100 мм – до 40 кг/год;
 150 мм – до 100 кг/год;
 200 мм – до 200 кг/год;
 260 мм – до 300 кг/год;
 400 мм – до 500 кг/год.
Гранулятор для корму пресує та вичавлює пелети товщиною від 2 мм до 8 мм. Збільшений радіальний отвір дозволяє отримати більший діаметр.
Переваги обладнання:
 Мінімізує витрати виробництва;
 Дозволяє довше зберігати корми;
 Спресовані склади займають менший обсяг;
 Змішуються різні види злаків;
 Усі продукти розподіляються рівномірно;
 На виході однаковий розмір та ін.
При годівлі тварин практично немає відходів, все з’їдається разом (смачні та не смачні злаки). Також є можливість додати лікарські засоби, наситити пресований корм жировою частиною, запровадити антибактеріальні складові. Плюсом є можливість самостійного комплектування, що впливає на вартість. А ще на всі гранулятори комбікорму є річна гарантія від виробника.

Читайте також:  Favbet. Сколько снарядов купила Россия за деньги украинской букмекерской конторы?