DEFEXPO 2018 УКРАЇНА ІНДІЯ

На Міжнародній виставці Defence Services Asia (DSA) відбулася зустріч Генерального директора ДК “Укроборонпром” Павла Букіна з командувачем сухопутними військами Малайзії генералом Tan Sri Dato Sri Zulkiple Bin HjKassim. Було обговорено можливість постачання до цієї країни бойових машин 4х4 українського виробництва. Командувач сухопутними військами висловив зацікавленість своєї країни у придбанні українських ПТРК виробництва “ДККБ “Луч”. Сторони наголосили на необхідності активізувати діяльність двостороннього комітету з ВТС.

Павло Букін провів переговори з командувачем Королівськими ВМС адміралом Tan Sri Ahmad Kamarulzaman Hj Ahmad Badaruddin. Було обговорено можливість постачання в Малайзію плавучих доків, що виготовляють на підприємстві Концерну “Палада”, із налагодженням кооперації з локальним виробником. Окрема тема переговорів – постачання українських БПЛА з вертикальним злетом.

Окрім того, в рамках виставки відбулася зустріч Павла Букіна з командувачем Королівськими ВПС генералом Dato Seri Affendi Buang. Сторони обговорили комплекс питань щодо співпраці в галузі авіації. Зокрема, йшлося про можливість постачання до Малайзії літаків “Антонов” з можливістю локалізації виробництва.

Довідково:

Міжнародна виставка Defence Services Asia (DSA) – один із найбільших в Азії форумів озброєння та військової техніки. DSA проводиться під егідою Міністерства оборони Малайзії. Цього року Defence Services Asia 2018 проходить в Куала-Лумпур з 16 по 19 квітня. Тематика виставки охоплює озброєння сухопутних військ, засоби протиповітряної оборони (ППО), радіоелектронної боротьби (РЕБ) і зв’язку, авіаційну техніку, озброєння берегової охорони, бронетанкову техніку та артилерійські системи, спеціальну стрілецьку зброю та екіпіровку сил спеціального призначення, військово-морську техніку та озброєння , супутникові та космічні технології, продукцію подвійного призначення.

ДК “Укроборонпром”