Головним завданням для зенітних ракетних військ була побудова ешелонованої системи зенітного ракетного прикриття в умовах болотисто-лісистої місцевості з великими кутами закриття. Тому в побудову оборони входили не тільки зенітні ракетні дивізіони а й підрозділи протиповітряної оборони Сухопутних військ.
— Робота в таких умовах місцевості потребує відходу від «академічних» постулатів. Випробувані під час занять прийоми будуть враховані під час навчання особового складу військ ППО та командирів підрозділів, в тому числі й курсантів у Харківському Національному університеті Повітряних Сил, — зазначив начальник зенітних ракетних військ Командування Повітряних Сил генерал-майор Дмитро Карпенко, і додав, що мета навчання для підрозділів і дивізіонів зенітних ракетних військ досягнута, особовий склад показав високий професіоналізм ,навченість та злагодженість у взаємодії військ Повітряних Сил та з військами протиповітряної оборони Сухопутних військ.
— Ми проводимо випробування можливостей новітніх вітчизняних розробок засобів протиповітряної оборони. Маємо достойні результати. Це покращить як ефективність застосування систем радіотехнічних військ, авіації, так і протиповітряної оборони. Повітряні Сили крок за кроком набувають нових спроможностей, — підсумував перебіг занять генерал армії України Віктор Муженко.



