Ставки на спорт — популярний різновид азартних розваг, тому охочі укласти парі на якісь змагання можуть знайти велику кількість букмекерів. Але не всі контори є однаково надійними, і репутація деяких з них викликає сумніви. Тому новачкам у світі беттингу часто непросто зорієнтуватися та вибрати надійну БК. Спростити пошуки допоможуть рейтинги, в які включено найкращі українські букмекерські контори.

Складанням добірок надійних БК займаються експерти, які добре знаються на ставках. Сьогодні практично кожен великий спортивний ресурс має розділ, присвячений беттингу. Там можна дізнатися корисну інформацію про ставки та переглянути актуальні рейтинги українських букмекерських контор.

Топ букмекерів України у 2023 році за версією ЮА Футбол

Складаючи рейтинг БК, спеціалісти по беттингу аналізують велику кількість параметрів: наявність ліцензії, зручність фінансових транзакцій, ширина лінії, розміри коефіцієнтів та інші показники роботи БК. Станом на січень 2023 року рейтинг найкращих БК України за версією ЮА Футбол очолювали такі контори:

  1. Парі Матч — одна з найбільших та найстаріших букмекерських контор, яка працює з 1994 року. Вона першою отримала ліцензію на приймання ставок онлайн після їх легалізації та пропонує гравцям широкий вибір подій.

  2. Фавбет — ще одна контора з історією, яка працює з 1999 року. Вона також має надійну репутацію та працює на легальній основі, маючи українську ліцензію.

  3. Vbet — букмекер з вірменським походженням, який працює з 2003 року. З 2021-го ця контора отримала ліцензії КРАІЛ на всі види азартної діяльності онлайн та стала преміум-спонсором національної футбольної збірної.

  4. 1win — молода букмекерська контора, яка почала роботу у 2016 році, а під сучасним іменем відома з 2018-го. Вона має зручний сайт з приємним інтерфейсом, функціональні додатки та пропонує зручні транзакції.
Читайте також:  Світлана Казакова - номінант "Волонтерської премії - 2017" від Євромайдан SOS

Надійність букмекерів підтверджується позитивними відгуками, опублікованими їх реальними клієнтами. Тому ставити на спорт можна у будь-якій з цих БК.

Фавбет скачати можна на телефон: на що звернути увагу

Оскільки загалом кожна з контор має низку переваг і всі вони заслуговують довіри, то щоб обрати якусь одну, варто звертати увагу на додаткові характеристики. Це способи поповнення та виведення коштів, наявність трансляцій, підтримка додатків. Наприклад, Парі Матч чи Фавбет скачати можна лише на телефони, а деякі БК пропонують додаток для ПК і Telegram-бота для ставок.

Те ж саме стосується підтримуваних способів оплати, наявності бонусів та інших показників. Обравши ту контору, яка найбільше подобається за сукупністю переваг, можна скачувати Фавбет, Парі Матч, Фавбет чи інший додаток, реєструватися і переходити до ставок.