Перевірка герметичності впускного колектора та двигуна — важлива процедура, яка дає змогу виявити несправності ще на початковій стадії їх розвитку. Щоб своєчасно дізнатись про наявність щілин у системах, важливо використовувати точний на надійний димогенератор. Про його види та популярних виробників — читайте нижче у матеріалі.

Для чого використовується димогенератор?

Димогенератори — це корисні прилади, які використовуються під час комплексної діагностики транспортних засобів. Принцип їх роботи оснований на виробництві густого або білого диму, який вводиться в системи автомобілів під конкретним тиском — 0,3-0,5 Бар. З допомогою даного приладу, автомайстри зможуть швидко та якісно проаналізувати наступні системи: впуску повітря, охолодження та відпрацьованих газів. Таке діагностичне обладнання для трубопроводів зможе виконати перевірку й будь-яких інших систем, в яких не бажаний витік під час роботи двигуна.

Генератори диму та детектори витоку Launch. Особливості та класифікація

Димогенератори для атмосферного автомобільного двигуна від компанії Лаунч відрізняються відносно невисокою ціною, а також великим експлуатаційним терміном. Прилади від даного виробника — незамінні помічники під час локалізації місць підсмоктування повітря у впускному колекторі, що пояснює їх підвищену популярність на ринку.

Компанія Launch пропонує 2 моделі турбогенераторів:

zoom-image

  • SLD-502 EVAP. Такий прилад використовується для аналізу витоку повітря у системах уловлювання парів палива, а також інших системах, у яких нема потреби у формуванні підвищеного тиску
  • SLD-501 Turbo. Дана модель — якісний димогенератор для турбованого автомобільного двигуна

Переваги обладнання Launch для перевірки герметичності топливопроводу автомобіля

У основі усіх детекторів витоку від даного бренду знаходиться спеціальний компресор повітря, який забезпечує швидку подачу — приблизно до 10 літрів за хвилину роботи. Завдяки використанню нових технологій у приладах, вони дозволяють знаходити навіть найменші отвори, діаметром менше ніж 0,2 міліметра. Відображати мілкі отвори також допомагає особлива флуоресцентна рідина в ультрафіолетовому світлі.

Читайте також:  «Кому война,а кому мать родна..» Вопреки пандемии, существенно выросла стоимость некоторых украинских брендов

Варто зазначити, що такі механізми мають широкі можливості, оскільки дають змогу знайти не лише тріщини та порізи, але й вироблені прокладки, а також ослаблі хомути. Виділяють ще такі 5 переваг:

zoom-image

  • Наявність міцного зйомного шлангу для швидкої подачі диму
  • Можливість управління робочими режимами за допомогою однією кнопки
  • Швидку заміну рідкого диму
  • Підтримку УФ-способу знаходження витоків
  • Наявність одразу двох корисних механізмів: манометра та регульованого витратоміра, який додається у комплектацію для формування оптимального режиму нагнітача

Якісне обладнання для перевірки герметичності ви знайдете у каталозі інтернет-магазину Launch.ua.