Різання лазером – це високотехнологічне прорізання матеріалів за допомогою променя лазера. Сучасне обладнання дає можливість обробляти різні матеріали простої і складної форми.

Акрил або органічне скло – це матеріал, вироблений з органічної речовини, прозорий, застосовується у сфері реклами, дизайну та будівництва.

Різання лазером оргскла – це широко застосовувана технологія оброблення пластику, яка заснована на використанні лазерних приладів.

Переваги лазерної обробки:

  • багато можливостей в автоматизації роботи;
  • можна застосовувати для роботи з величезною кількістю матеріалу;
  • можна розкроювати у формі пунктиру і в будь-якій іншій формі;
  • висока точність виконання роботи;
  • обробка матеріалу відбувається без деформації.

Завдяки багатьом своїм перевагам (висока якість, відсутність необхідності полірування та інших доопрацювань) обробка лазером перевершує інші варіанти обробки матеріалів.

Застосування лазерної обробки

За допомогою різання лазером виробляють пластикові підставки, меню-холдери, підставки для мобільних телефонів, серветниці, візитниці та тримачі для цінників.

Можна різати букви із пластику, розкроювати листові матеріали. За допомогою цієї послуги виконують комплексне оформлення офісів, маркетів, кафе, ресторанів.

Вартість послуги

Ціни різання органічного скла розраховують фахівці, враховуючи тираж виробу, довжину різу, вид і діаметр матеріалів, і ступінь терміновості виконання роботи.

Для оформлення замовлення послуги лазерного оброблення акрилу слід надіслати виконавцям компанії файл із бажаною назвою і тиражем виробу, його кольоровою гамою, макетом.

Замовити таку послугу можна на сайті – https://nios.com.ua/uk/lazerne-rizannya/akrilu-orgsklo.html. Співробітники фірми Nios-Corp проконсультують, розрахують суму і виконають вчасно всі замовлені роботи. Зв’язатися з ними можна за телефоном, вказаним на сайті, в будь-який час дня.

Крім лазерного різання, фахівці цієї фірми пропонують виконання лазерного гравіювання, фрезерування, шліфування, висікання, закупівлю і доставку матеріалів, розробку макетів і дизайну. Кожен замовник може ознайомитися з відгуками клієнтів. Доставлять готовий виріб співробітники в будь-яке місто нашої країни за допомогою компанії “Нова пошта”. Усі надані послуги оплачуються залежно від матеріалу і рівня складності роботи над виробом.