Такий тип кабелю з діелектриком з поліетилену вирізняється хорошою стійкістю до різноманітних зовнішніх впливів.

Чому це важливо? Та тому що погодні умови, механічне пошкодження мереж зовсім не рідкість.

За бажання можна такий коаксіальний кабель прокласти зовні та всередині будівель. Він може нормально функціонувати як за надвисоких, так і за наднизьких температур повітря, не плавиться, не замерзає, не деформується на вигин.

Кабель RG-58 A/U аналогів практично не має. Зверніть увагу на мідне луджове обплетення. Це саме той посилений захист, який не дає кабелю втратити з часом і свої експлуатаційні характеристики, і якість сигналу, що передається. Він багато років не потребуватиме заміни.

Чому саме цей тип кабелю найкраще підійде для мережі мобільного зв’язку?

Тому що виробник цієї продукції створив її, використовуючи останні сучасні напрацювання в цій галузі.

Фахівці компанії Selteq рекомендують цей кабель скрізь, де потрібен якісний сигнал стільникового зв’язку в складних умовах. Незважаючи на досить великий вибір схожої продукції, завжди знаходиться якийсь нюанс. Тут же його немає. Процес монтажу максимально простий, міцність висока, а загасання низьке. Це означає, що навіть якщо вишка розташована далеко, сигнал буде посилено у багато разів. Ніяких шумів, перешкод, буде можливість говорити і в підвалі, і на останніх поверхах будинку. За будь-яких погодних умов якість сигналу буде на висоті.

Доказ якості цього типу кабелю – вибір, зроблений споживачами

Як це стало відомо? Проведені споживчі дослідження показали, що RG-58A/U працює стабільно на будь-якому діапазоні частот. Про цей тип коаксіального кабелю покупці залишають багато позитивних відгуків. Вони задоволені одержуваним сигналом. Навіть густа лісопосадка не погіршує його якість.

Читайте також:  Аккумуляторы теслы, почему они лучшие

Отримайте консультацію фахівця щодо вибору вже зараз, і ваше замовлення буде доставлено в короткі терміни. Якщо вам потрібен не тільки кабель, замовте сучасне комплексне рішення, просте в монтажі та доступне за ціною. До того ж, є кілька зручних рішень для оплати замовлення, пропонованих компанією Селтек. Гарантуємо, що ви залишитеся задоволені і самим кабелем, і сервісом. Якщо потрібно придбати антену, підсилювач або роз’єми, ви також дуже легко зможете це зробити. При чому так, що кожен компонент буде вигідно і чітко доповнювати інший. Назавжди забудьте про конфлікти обладнання!