“Улюбленцю” Зеленського – очільнику Мінрегіону Олексію Чернишову вже кілька місяців пророкують підвищення (то віце-прем’єром з регіональної політики, то прем’єром). Дружба між їх дружинами поки міцна.

Олексій Михайлович типовий бізнесмен, який вміє легко відмовлятися від людей, які підтримали його на певному етапі, і природно заробляти по крупному (нічого не створюючи).

З його допомогою старі “смотрящіє” за Державною архітектурно-будівельною інспекцією (ДАБІ) брати Горові повернули контроль над цим органом. В результаті главою ДАБІ була призначена людина з їх орбіти – Сергій Галіцин.

Є при Чернишові і “тіньовий рішала” – позаштатний радник міністра Елла Ніколаєнко, яка відчуває в ДАБІ себе як вдома. Також вона є членом міжвідомчої робочої групи з регулювання проблемних питань незавершеного будівництва міста Київ і по повній “обілєчує” забудовників.

Не варто забувати, що проектом “Велике будівництво” також займається Олексій Михайлович.

Одночасно, Чернишов зараз будує закрите елітне котеджне містечко КМ Kozyn Seven Club (https://kozynseven.club/) в селищі Козин під Києвом. Ціни на вілли від $860 тис. до $ 2 млн. Всього в селищі заплановано 10 елітних вілл, що в сумі потягне мінімум на 10 млн доларів.

Вищевикладене підтверджує – президента оточують аферисти і шахраї!