В сучасному світі люди все частіше замислюються над тим, в якому стані вони залишають планету своїм нащадкам. Розвиток сучасних технологій, звісно, має свої позитивні риси, але вплив, наприклад, великих заводів на екосистему Землі часто є згубним і тягне за собою катастрофічні наслідки. Постійне використання пластику практично у всіх сферах життя та відсутність реальних та дієвих методів його утилізації та перероблення призводить до високого рівня забруднення природного середовища. Саме тому в усьому світі поширюється тенденція заміни пластикових пакетів та обгорток екологічним упакуванням. Відмінним розв’язанням проблеми можна вважати поступовий перехід брендів, магазинів та виробництв на пакети з крафту, оптом які можна придбати у постачальників за прийнятною ціною. Замовити паперові пакети оптом від виробника – це найлегший шлях отримати презентабельне пакування за невеликі гроші. Вибір упаковки для будь-яких потреб наразі дуже великий, тому паперові пакети опт за вигідною ціною зможе придбати як невеликий ресторан, так і мережа супермаркетів.

Позитивні властивості крафтових пакетів

Такий вид пакування вигідно відрізняється від інших за декількома показниками. Процес розпаду такого пакету невеликий у порівнянні з пластиковим, він становить кілька років. Використання таких пакетів може бути багаторазовим. На це впливає кілька факторів, серед яких:

  • міцність, що дозволяє використовувати його тривалий час;
  • дихаючий матеріал, завдяки якому продукти харчування, які знаходяться в такому пакеті, зможуть довше зберігати всі свої корисні властивості, не будуть швидко псуватися;
  • органічний склад дозволяє з легкістю переробити використаний пакет та застосувати його для створення інших виробів без додаткового залучення природних багатств та ресурсів планети. Таким чином життя крафтового пакету продовжиться в інших виробах.

Говорячи про екологічність такого пакування, важливо розібратися у процесі виготовлення такої продукції. Вона повністю складається з переробленої сировини, зокрема залишків деревообробного виробництва та інших органічних матеріалів.

Читайте також:  Как правильно упаковать груз для безопасной транспортировки

Сфери використання крафтової продукції

Частіше за все такий вид пакетів використовують у харчовій промисловості. Чисельна кількість ресторанів та закладів швидкого харчування доставляє та продає свою продукцію саме в таких екологічних пакетах. Також крафтові пакети часто використовуються в якості подарункової обгортки, презентовані в них алкогольні напої, сувеніри, цукерки виглядають дуже презентабельно.

Окрім цього, широкого розповсюдження пакування з крафтового паперу отримало в сфері продажів одягу та взуття. Його використовують як маленькі бутіки, так і великі інтернет-магазини. Це допомагає їм не лише зберегти природу, але і подбати про рекламу свого бренду, розмістивши на пакеті логотип.

Для того щоб придбати найкращі на ринку вироби з крафту, слід звернути увагу на компанію «Борса». Вона виробляє не лише якісну продукцію, але й наносить різноманітні принти на неї за бажанням замовників. Перед початком виробництва узгоджується макет продукції, це дозволяє уникнути будь-яких непорозумінь. Термін виготовлення замовленої партії складає 2-5 днів. На початку слід обговорити всі питання з менеджерами та внести 100% передоплату. Переказати кошти можна за допомогою безготівкового розрахунку. Є можливість забрати товар на складі в Києві. Для жителів інших регіонів є доставка продукції. У разі, якщо сума замовлення складає 5000 грн. та більше, доставка виконується безкоштовно.