Пам‘яті Олени Пасевич (ВІДЕО) -

Фото: ФБ/Олег Синютка

Пам’яті Олени Пасевич, яка передчасно пішла з життя, – «Історія Героя» ТРК Перший Західний.

Як пише «», «Історія героя»,  Іван Пасевич (Батя) загинув у 2014 році. Іван Пасевич (Батя) офіцер 80 ОАЕМБР, загинув 16.08.2014р. Розповідає вдова героя – Олена Пасевич…».

Як повідомлялося, депутатка Львівської міської ради від політичної партії “Європейська Солідарність” раптово пішла з життя. Олені Пасевич було 42 роки, причиною раптової смерті став обрив тромба.

Медики «швидкої допомоги» приїхали на виклик о 19:20, але були змушеними констатувати смерть жінки.

Трагічна подія трапилася 26 березня ввечері.

Церемонія поховання Олени Пасевич відбулася 28 березня.

Слова скорботи висловив п’ятий президент України Петро Порошенко.

“Важка втрата для нашої команди, для Львова і всієї України. Раптово і трагічно обірвалося життя Олени Пасевич, депутатки львівської міської ради від «Європейської Солідарності».

Російська агресія забрала в Луганському аеропорту її чоловіка, тому вона як ніхто розуміла біль і самопожертву українських воїнів і їхніх родин. Ми завжди будемо вдячні пані Олені за самовіддану працю із захисту учасників визвольної війни України проти російського агресора та членів їх сімей. Її невтомна праця допомогла багатьом і багатьом, за це їй доземний уклін і вічна память.

Щирі співчуття усій родині, рідним і близьким. Сил пережити ще одне горе. Хай Господь прийме пані Олену у Царство Небесне”, – йшлось у повідомленні.

Круглими сиротами після смерті Олени Пасевич стало двоє діток – Сергій та Марійка.

Пам‘яті Олени Пасевич (ВІДЕО) -
Скриншот


Коментарі

Позначки: Іван Пасевич, Олена Пасевич