Ігор Гофман/Фото: ФБ/93-тя ОМБр Холодний Яр

Дружина Ігора знаходиться у важкому стані в госпіталі

28 березня у Засвіти пішов Ігор Гофман, легендарний воїн, кіборг, що до останнього боронив Донецький аеропорт, боєць, міць і безстрашність котрого є прикладом для найдосвідченіших бійців. Разом з сталевим незламним єством воїна, Ігор завжди був незамінним, добрим та люблячим для сім’ї та друзів. Ігоря не взяли ворожі кулі, та супроти страшної недуги, онкологія горла, – нажаль всі потуги Ігоря, сім’ї, побратимів, нажаль виявились марними.

Як пише «» з посиланням на «Вісник Розділля», звістку про втрату повідомила у соцмережі ФБ донька Віра.

“Пам’ятайте його таким, яким він був, а не тим, що від нього залишалося у боротьбі з тяжкою хворобою!”- написала донька. Також у повідомленні озвучено, що останньою волею Ігора було поховати його без прощання і похорону. Це останнє бажання Ігоря, і сім’я не піде супроти нього, а також, зокрема й тому, що був позитивний аналіз на ковід-19.

Донька подякувала усім, хто допомагав “вирвати його з лап неминучого, помагав і підтримував”! Відомо, що зараз дружина Ігора знаходиться у важкому стані в госпіталі і про смерть коханого ще не знає..

Хочеться процитувати спомини старшини Ігоревої роти, Бабая: “… На фронті я часто гнав понти. Знав, що повна дупа. Але якщо до мене приходив боєць і казав, що нам торба, то я йому відповідав: “Та ти що! Та ми зараз! Та ось так буде!” Але якби він відкрив мої груди та зазирнув до мене у душу, він би сказав: “Боже мій, до кого я підійшов! Він більше боїться, ніж я! “Я воїна вдавав із себе. А Ігор Гофман – він був воїном народжений. У його очах я страху не бачив ніколи…”

Читайте також:  Капитан первого ранга ВМС Украины: В Севастополе могли уничтожить девять кораблей РФ

«Донька Віра написала про смерть так: «Сьогодні він побачить такі жадані ворота Вальгалли і зустріне захід зі своїми..». Хай буде так. Помолімось і не забуваймо Героїв ніколи! Таких, як Ігор Гофман – великих людей, великих серцем, волею, мудрістю і життям-небагато серед нас! Дякуємо, Воїне! Царюй з Господом!», – зазначається у повідомленні.

Сьогодні відійшов у вічність Ігор Гофман, ветеран 93 бригади “Холодний Яр”, оборонець Донецького аеропорту. Сумну новину…

Опубликовано 93-тя ОМБр Холодний Яр Воскресенье, 28 марта 2021 г.

 

Коментарі

Позначки: Ігор Гофман, донецький аеропорт, кіборг